"Call of Dut: WWII opowiada historię szeregowca Ronalda „Reda” Danielsa, młodego rekruta służącego w I Dywizji Piechoty Armii Stanów Zjednoczonych, który swą pierwszą w życiu bitwę toczy w trakcie lądowania w Normandii – jednej z największych operacji desantowych w historii. Po tym, jak udaje mu się przeżyć dramatyczne wydarzenia na plażach Normandii, Red trafia wraz z oddziałem do różnych zakątków Europy. W trakcie marszu na Niemcy bierze udział w słynnych bataliach, takich jak bitwa o las Hürtgen i bitwa o Ardeny. Jego wyprawa zaczyna się 3 listopada." Tak historię bohatera oczekiwanej części Call Of Duty opisuje wydawca. 
Po obejrzeniu zwiastunu, mamy pewność, że kolejna odsłona Call Of Duty to kawał historii, przedstawionej w sposób ciekawy i wciągający.
Ale to nie wszystko - zwiastun ten zapowiada "tydzień z historią". Od dzisiaj przez kolejne dni, twórcy gry będą przedstawiać kompanów głównego bohatera - Ronalda "Reda" Danielsa!

Przypominamy, że premiera gry zapowiedziana jest na 3 listopada! Warto ją jednak kupić w przedsprzedaży. Na tych, którzy zdecydują się na zakupy w preorderze czekają specjalne przedmioty.

Oto oficjalny polski zwiastun kampanii fabularnej CALL OF DUTY: WW II: 
Tu zrobicie zakupy - Call Of Duty: WWII

Źródło: materiały prasowe, YouTube