Wzbogacona wersja jednego z najoryginalniejszych horrorów ostatnich lat - Layers of Fear: Masterpiece Edition – powraca w wyjątkowym wydaniu. Gra w polskiej wersji językowej i cenie 59,90 zł dostępna będzie od 18 listopada na komputerach PC.

Layers of Fear uznane zostało za jeden z najbardziej intrygujących horrorów wśród gier. Za tytuł odpowiada krakowskie studio Bloober Team, którego polskim partnerem jest Wydawnictwo Techland. Produkcja, inspirowana malarstwem oraz architekturą XIX wieku, zabiera gracza w pełną skrajnych emocji, psychodeliczną podróż. Czy starczy Ci odwagi, by wcielić się w rolę obłąkanego artysty i poznać budzącą grozę tajemnicę ?

„Proponujemy fanom kompletną edycję gry, wzbogaconą niezwykłymi bonusami. Takiego wydania po prostu nie można przegapić. Masterpiece Edition to również doskonała okazja, by tę innowacyjną grę grozy poznali nowi odbiorcy” – komentuje Dyrektor Marketingu i PR firmy Wydawnictwa Techland, Tomasz Gawlikowski.

Layers of Fear: Masterpiece Edition zadebiutuje na rynku 18 listopada w wersji PC i cenie 59,90 zł. To kolejne w ofercie Wydawnictwa Techland bogate, pełne dodatków wydanie. Przede wszystkim gracze otrzymają wraz z grą DLC pod tytułem "Inheritance". Ponadto w pudełku znajduje się artbook oraz plakat, a na płycie - cyfrowy soundtrack i fankit.


źródło: mat.prasowe