Na konferencji Sony otrzymaliśmy zapowiedzi nowych tytułów m.in. Uncharted: The Lost Legacy, The last of Us 2, czy remake pierwszych trzech części Crash Bandicoot.

Na pierwszym zwiastunie widzimy tajemniczą kobietę ukrywającą się przed policją, akcja gry toczy się gdzieś na bliskim wschodzie, dochodzi do walki między bohaterką a stróżami prawa. Tajemniczą kobietą okazuje się nikt inny jak Chloe Frazer, znana nam z serii Uncharted. Zwiastun przedstawia dodatek samodzielny do gry o nazwie Uncharted: The Lost Legacy. Gra zadebiutuje w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej, data premiery nie jest jeszcze znana.

Kolejną produkcję, na którą liczyliśmy to The Last of Us 2!
Widzimy starszą Ellie w pokoju pełnym krwi, widzimy, że przed chwilą doszło tu to walki, a nasza bohaterka odreagowuje, siedząc i grając na gitarze. - fantastycznie się to przedstawia. Nie jest znana nam data premiery, ale nie spodziewajcie się produkcji w 2017, czy 2018 roku-gra znajduje się we wczesnej fazie produkcji.

Zaskakującą informacją na Playstation Experience 2016 była zapowiedz odświeżonej graficznie gry przygodowej znanej nam z czasów szaraka Crash Bandicoot. Gra będzie składała się z pierwszych trzech odsłon. Przygoda zacznie się latem 2017 roku w cenie sugerowanej 179 zł. Cały materiał z imprezy można obejrzeć poniżej.