Legend of Legacy 3DS Powiększ do pełnego rozmiaru

Legend of Legacy 3DS

Osadzona w realiach fantasy gra jRPG, będąca duchową kontynuacją popularnego cyklu SaGa. W grze wcielamy się w jednego z siedmiu śmiałków, którzy w towarzystwie dwóch pomocników wyruszają, aby zbadać tajemniczą wyspę Avalon, jaka 10 lat wcześniej wynurzyła się z morskich głębin.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Twoja cena: 174,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 5.25 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.


The Legend of Legacy to osadzona w realiach fantasy gra jRPG, będąca duchowym spadkobiercą popularnej zwłaszcza w Japonii serii SaGa (znanej pierwotnie także jako Final Fantasy Legend). Tytuł został stworzony przez studio FuRyu (Unchained Blades) we współpracy z byłymi członkami Square Enix, mającymi na swoim koncie prace nad wspomnianą serią. Akcja gry toczy się na usianej starożytnymi ruinami wyspie Avalon, która dziesięć lat wcześniej wynurzyła się z morskich głębin. Z miejscem tym związane jest mnóstwo intrygujących opowieści, mówiących m.in. o widywanych tam duchach i artefaktach, pozostawionych rzekomo przez pradawnych bogów. Gracze wcielają się w jednego z siedmiu śmiałków, którzy wyruszają na wyspę, celem odkrycia związanych z nią tajemnic. Wśród predefiniowanych postaci znajdziemy elementalistę imieniem Meurs, cierpiącą na amnezję Biancę, łowcę skarbów Libera, krzyżowca Garneta, najemnika Owena, alchemistkę Eloise oraz zaklętego w żabę Filmię księcia. Podczas zabawy kontrolujemy trzyosobową drużynę, w której oprócz wybranego przez nas bohatera znajduje się dwóch pomocników. Tych jednak możemy wymieniać w dowolnym momencie gry. Za bazę wypadową służy nam miasto Initium, założone przez przybywających na Avalon podróżników. Na miejscu korzystamy ze sklepów oraz innych przybytków, możemy też sprzedawać własne mapy lub płacić za transport dóbr statkami, które dostarczą towary z innych portów. The Legend of Legacy nie posiada klasycznego scenariusza. Akcja gry jest w pełni nieliniowa, a rozwój wydarzeń zależy całkowicie od poczynań gracza. Rozgrywka skupia się tradycyjnie na eksploracji, wykonywaniu zróżnicowanych zadań oraz toczonej w systemie turowym walce. System rozwoju bohatera został zaczerpnięty ze wspomnianej serii SaGa, gdzie postaci doskonalą swe umiejętności poprzez używanie już dostępnych technik. Jednym z ciekawszych rozwiązań w grze jest możliwość przywoływania do pomocy duchów, podzielonych na cztery grupy (uzależnione od żywiołu). Dzięki temu podczas walki uzyskujemy dostęp do posiadanych przez nich zdolności, lecz co ciekawe taką samą możliwość mają również nasi przeciwnicy. Pod względem oprawy The Legend of Legacy na 3DS-a stoi na wysokim poziomie. Postacie przedstawione są w pełnym 3D, a ręcznie rysowane tła mienią się pastelowymi barwami. Ciekawostkę stanowi fakt, że wszystkie elementy scenerii np. drzewa, skały, płoty itp. pojawiają się w efekcie „pop-up” kiedy przebiegniemy niedaleko nich.

 
  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Karta flash
  • Rok premiery 2015
  • Gatunek jRPG

Napisz swoją recenzję

Legend of Legacy 3DS

Legend of Legacy 3DS

Osadzona w realiach fantasy gra jRPG, będąca duchową kontynuacją popularnego cyklu SaGa. W grze wcielamy się w jednego z siedmiu śmiałków, którzy w towarzystwie dwóch pomocników wyruszają, aby zbadać tajemniczą wyspę Avalon, jaka 10 lat wcześniej wynurzyła się z morskich głębin.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 9,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł