Sid Meiers Civilization V Bogowie i Królowie (MAC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Sid Meiers Civilization V Bogowie i Królowie (MAC) KLUCZ

Sid Meier’s Civilization V: Bogowie i Królowie to pierwszy dodatek do gry Civilization V – okrzykniętej przez krytyków Grą Roku 2010. To bogate rozszerzenie obejmuje rozległy zakres czasu – od powstania pierwszego Panteonu Bogów, aż po rozwój technologii.

Więcej szczegółów

51326

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 123,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 3.72 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


Sid Meier’s Civilization V: Bogowie i Królowie to pierwszy dodatek do gry Civilization V – okrzykniętej przez krytyków Grą Roku 2010. To bogate rozszerzenie obejmuje rozległy zakres czasu – od powstania pierwszego Panteonu Bogów i szerzenia religii na całym świecie, aż po wykradanie informacji i technologii poprzez umieszczanie swoich szpiegów we wrogich miastach. Podczas podróży przez wieki, wejdziesz w interakcje z nowymi rodzajami państw-miast, zaangażujesz się w nowe zadania, będziesz współzawodniczył z pozostałymi państwami-miastami oraz opanowywał nowy system walki zarówno na lądzie jak i na morzu.

 

Civilization V: Bogowie i Królowie zawierać będzie dziewięć nowych cywilizacji, dziewięć nowych cudów, trzy oryginalne scenariusze oraz dziesiątki nowych jednostek, budowli i technologii, które pozwolą graczom na wiele sposobów rozwijać swoje imperium i zdominować świat.
 

Cechy gry:
 

 

 • Epickie Rozszerzenie Gry - Podstawowe doświadczanie gry zostało znacznie ulepszone. Osoby modyfikujące grę będą mogły korzystać z jeszcze większej ilości jednostek i budynków zawartych w czterech nowych Scenariuszach.
 • Nowe Cywilizacje - Rozszerzenie pozwoli nam grać 9 nowymi cywilizacjami, m. in.: Kartaginy, Holandii, Celtów oraz Majów (przecież mamy 2012 rok), każda z unikalnymi cechami, jednostkami oraz budynkami. Rozszerzenie zawiera również 9 nowych przywódców, włączając Wiliama I Milczącego, Budykę czy Pakala Wielkiego.
 • Religia - Ludzie prawi szukać będą wiary, aby założyć Panteon Bogów. W miarę umacniania się jej, zdobędziesz dostęp do Wielkich Proroków, a oni, na bazie prostych wierzeń, stworzą religię, którą będziesz mógł dostosowywać do swoich potrzeb.
 • Ulepszona Dyplomacja oraz Szpiegostwo - Zbuduj ambasadę, aby zacieśnić więzy (lub przeprowadzać tajne operacje) z obcymi miastami. Gdy religie świata rozwinął się, a świat wejdzie w okres Renesansu, odblokujesz swojego pierwszego szpiega.
 • Państwa-miasta - Dodano dwa nowe państwa-miasta (Kupieckie i Religijne), aby stworzyć nowe korzyści. Nowy system rozgrywki państw-miast obniżył znaczenie złota i dodał cały szereg wcześniej niespotykanych zadań i stylu narracji.
 • Dominacja nad Światem -Walka o dominację nad światem jest jeszcze bardziej dynamiczna. Dodatek Bogowie i Królowie posiada odnowiony system walki i sztucznej inteligencji, który kładzie jeszcze większy nacisk na zbalansowany skład wojska.
 • Bitwy Morskie -Marynarka jest podzielona na dwa rodzaje okrętów do abordażu i walki na dystans. Oznacza to, że żadne przybrzeżne miasto nie jest już bezpieczne i może paść ofiarą niespodziewanego ataku z morza.
 • Nowe Cuda -W grze znajdzie się 9 nowych Cudów, takich jak Neuschwanstein, Wielki Meczet w Dżenne, Terakotowa Armia czy Kosmiczny Teleskop Hubble’a, każdy wpływający na rozgrywkę w wyjątkowy sposób.
 • Trzy nowe Scenaruisze - Średniowiecze, Upadek Rzymu i Imperium Dymiącego Nieba.

Dodatek wymaga posiadania podstawowej wersji gry Civilization V w wersji Mac na Steam.

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 12+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam

Napisz swoją recenzję

Sid Meiers Civilization V Bogowie i Królowie (MAC) KLUCZ

Sid Meiers Civilization V Bogowie i Królowie (MAC) KLUCZ

Sid Meier’s Civilization V: Bogowie i Królowie to pierwszy dodatek do gry Civilization V – okrzykniętej przez krytyków Grą Roku 2010. To bogate rozszerzenie obejmuje rozległy zakres czasu – od powstania pierwszego Panteonu Bogów, aż po rozwój technologii.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa