BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode 1 (MAC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode 1 (MAC) KLUCZ

Wróć do Rapture w opowieści, która przenosi Bookera i Elizabeth do podwodnego miasta w przeddzień jego upadku z piedestału.

Więcej szczegółów

73928

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 59.99 zł

Twoja cena: 59,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.8 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Powrót do Rapture!

 

Wróć do Rapture w opowieści, która przenosi Bookera i Elizabeth do podwodnego miasta w przeddzień jego upadku z piedestału. To DLC, opracowane przez Irrational Games – studio odpowiedzialne za oryginalne BioShock i BioShock Infinite, prezentuje Rapture, jakiego nigdy dotąd nie widzieliście – błyszczący klejnot na dnie oceanu, zbudowany niemal od zera na silniku gry Bioshock Infinite. Walka została zrównoważona i przerobiona, kładąc większy nacisk na skradanie i zarządzanie zasobami, aby dać graczowi doświadczenie, które łączy najlepsze elementy z gier BioShock i BioShock Infinite. Dodatek ten zawiera nową broń, starą ulubioną broń z oryginalnego BioShocka, nowy Plazmid, nowy Sprzęt i Wyrwy oraz przywraca koło wyboru broni. Ta paczka jest zawarta w BioShock Infinite Season Pass i będzie zawierać nowe Osiągnięcia.

 

Zwiedzaj miasto w okresie, gdy było u samego szczytu swego piękna, spotkaj paru starych "znajomych" i zyskaj kilku nowych, a wszystko to zobaczysz oczami Bookera DeWitt. Dlaczego Booker i Elizabeth znajdują się w Rapture? Jakie było to miasto zanim nastąpił jego całkowity upadek? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć w BioShock Infinite: Burial at Sea – Episode 1.

 

WAŻNE: DLC wymaga podstawowej wersji gry BioShock Infinite do działania. Ta paczka jest zawarta w BioShock Infinite Season Pass i będzie zawierać nowe Osiągnięcia.

 

System operacyjny: 10.8.5 (Mountain Lion), 10.9 (Mavericks), Procesor: Intel Core 2 Duo (Dual-Core) 2.2 GHz, Pamięć: 4 GB RAM Dysk twardy: 30 GB, Karta graficzna: ATI Radeon HD 3870/NVidia GeForce 640M, 512 MB VRAM, Urządzenia peryferyjne: Mysz i klawiatura Macintosh, Wspierane gamepady: Bioshock Infinite: Burial at Sea – Episode 1 wspiera zarówno kontroler przewodowy Microsoft Xbox 360, JAK I Kontroler Bezprzewodowy PlayStation 3 DualShock 3, Inne wymagania: Początkowa instalacja wymaga jednorazowego połączenia z Internetem w celu aktywacji na platformie Steam; konieczna instalacja oprogramowania (dołączonego do gry) uwzględnia klienta Steam

 

Ta gra nie jest wspierana na dyskach twardych sformatowanych jako Mac OS Extended (Case Sensitive).

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 18+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Dodatek - DLC

Napisz swoją recenzję

BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode 1 (MAC) KLUCZ

BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode 1 (MAC) KLUCZ

Wróć do Rapture w opowieści, która przenosi Bookera i Elizabeth do podwodnego miasta w przeddzień jego upadku z piedestału.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty