The Lost Child NSwitch Powiększ do pełnego rozmiaru

The Lost Child NSwitch

Dungeon crawler, w którym gracz przemierza przepastne podziemia i walczy z demonami – pokonanych adwersarzy może zniewolić przy użyciu specjalnego narzędzia, a następnie wykorzystać na placu boju, robiąc użytek z ich indywidualnych umiejętności. Produkcja powstała pod czujnym okiem Takeyasu Sawakiego, czyli autora gry El Shaddai: Ascension of the Metatron.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Twoja cena: 179,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 5.4 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajThe Lost Child jest dungeon crawlerem opracowanym przez studio Kadokawa Games. Produkcja została wydana między innymi na platformę Nintendo Switch, a pieczę nad nią sprawował Takeyasu Sawaki, czyli autor oryginalnego El Shaddai: Ascension of the Metatron.

Fabuła

Głównym bohaterem The Lost Child jest Hayato Ibuki – dziennikarz badający sprawę samobójstwa popełnionego na tokijskiej stacji Shinjuku. Będąc na miejscu, protagonista upada na peron, popchnięty przez tajemniczy, czarny cień wprost pod koła najdeżdżającego pociągu. Z opresji ratuje go Barcia – piękna kobieta, która podarowuje mu tajemniczą walizkę. Ta skrywa w sobie narzędzie zwane Demon Gun Gangour, pozwalające na przechwytywanie i zniewalanie demonów oraz upadłych aniołów. W ten sposób życie Hayato przybiera nieoczekiwany obrót – nadrzędnym celem, jaki przyświeca mu od tej pory, jest odnalezienie Barcii i rozwiązanie zagadek, w których maczają palce moce „nie z tego świata”. Na swojej drodze bohater napotyka liczne astralne byty – podczas gdy jedne są do niego wrogo nastawione, inne służą mu swoją pomocą. Warto odnotować, że pomimo iż akcja The Lost Child toczy się w prawdziwym świecie, w grze znalazły się odniesienia do poprzedniego dzieła Sawakiego, czyli wspomnianego wcześniej El Shaddai: Ascension of the Metatron. Do najbardziej oczywistych należy zaliczyć Lucifela i Enocha, czyli bohaterów owego tytułu, których Hayato spotyka na swojej drodze.

Mechanika

W wydanym na platformę Nintendo Switch The Lost Child akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Rozgrywka polega na przemierzaniu rozległych podziemi oraz na walce z zamieszkującymi je demonami – starcia rozgrywają się w trybie turowym, natomiast pokonanych przeciwników możemy zniewolić przy użyciu wspomnianego wcześniej narzędzia, a następnie wykorzystać na polu bitwy ich indywidualne zdolności. Od czasu do czasu trafiamy również na powierzchnię, gdzie pozyskujemy cenne informacje głównie poprzez rozmowy z postaciami neutralnymi. Te ostatnie zrealizowano w konwencji przywodzącej na myśl produkcje typu visual novel – w ich trakcie na ekranie widoczne są jedynie skąpo animowane, dwuwymiarowe sprite’y uczestniczących w nich postaci, prezentowane na tle statycznych obrazów przedstawiających lokacje, w jakich toczy się dyskusja.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna The Lost Child prezentuje przeciętny poziom wykonania – dotyczy to jednak wyłącznie jej trójwymiarowych elementów pokroju modeli przeciwników biorących udział w bitwach czy oszczędnych w detale modeli otoczenia. Inaczej mają się bowiem sprawy w przypadku wyżej wspomnianych sprite’ów, które zrealizowano w charakterystycznej, mangowej stylistyce, dzięki czemu ich wygląd jest przyjemny dla oka.

 
  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Karta flash
  • Rok premiery 2018

Napisz swoją recenzję

The Lost Child NSwitch

The Lost Child NSwitch

Dungeon crawler, w którym gracz przemierza przepastne podziemia i walczy z demonami – pokonanych adwersarzy może zniewolić przy użyciu specjalnego narzędzia, a następnie wykorzystać na placu boju, robiąc użytek z ich indywidualnych umiejętności. Produkcja powstała pod czujnym okiem Takeyasu Sawakiego, czyli autora gry El Shaddai: Ascension of the Metatron.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 9,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł
Przesyłka kurierska (InPost) Przesyłka kurierska (InPost) 24h Kurier 13,99 zł