God Wars: The Complete Legend NSwitch Powiększ do pełnego rozmiaru

God Wars: The Complete Legend NSwitch

Ulepszona wersja taktycznej gry RPG God Wars: Future Past. W God Wars: The Complete Legend trafiamy do fantastycznego świata inspirowanego japońską mitologią, gdzie uczestniczymy w przygodzie księżniczki Kagui. Grę stworzyło japońskie studio Kadokawa Games.

Więcej szczegółów

Dostępność: MAMY 24H!

Cena sugerowana : 199.99 zł

Twoja cena: 159,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 4.8 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajGod Wars: Great War of Japanese Mythology na platformę PS4, Switch i PSV to ulepszona wersja gry God Wars: Future Past z 2017 roku. Za produkcję obu tytułów odpowiada japońska firma Kadokawa Games znana z takich projektów jak Demon Gaze II i Natural Doctrine.

Fabuła

Produkcja inspirowana jest japońską mitologią. Deweloperzy opowiadają o świecie Mizuho, zamieszkiwanym przez nacje Fuji, Izumo oraz Hyuga. Przez szereg lat ludzie prowadzili spokojne i dostatnie życie. Wraz z rozwojem przemysłu i technologii zaczęły się problemy i rozmaite katastrofy, w tym powodzie. By naprawić sytuację, królowa Tsukuyomi złożyła w ofierze jedną ze swoich córek, a drugą, Kaguyę, uwięziła, by w razie dalszych problemów poświęcić i ją. Trzynaście lat później kobiecie udaje się wydostać z więzienia i rozpoczyna przygodę, której celem jest odkrycie prawdziwych powodów kierujących poczynaniami matki. W God Wars: Great War of Japanese Mythology deweloperzy udostępnili dodatkowy scenariusz nazwany Labyrinth of Yomi, w którym wyjaśniają dodatkowe wątki związane z Kaguyą.

Mechanika

Produkcja jest taktyczną grą RPG, w której główną atrakcją jest walka. Gracze sterują grupą postaci poruszających się po niewielkich, podzielonych na kwadratowe pola mapach. Akcja ukazywana jest w rzucie izometrycznym, a starcia odbywają się w systemie turowym. Do naszych zadań należy wydawanie rozkazów – możemy nakazać danemu wojownikowi zaatakowanie wroga, przyjęcie postawy obronnej czy uleczenie się. Na wynik starcia wpływa szereg czynników – od statystyk postaci, posiadanego wyposażenia, wyuczonych zdolności, aż po odpowiednie ustawienie się na mapie, gdyż areny są wielopoziomowe i można np. strzelać z łuku do przeciwników znajdujących się niżej.

W porównaniu do God Wars: Future Past, God Wars: Great War of Japanese Mythology oferuje nieco szybszą rozgrywkę, dodatkowe pomoce, zwiększony limit doświadczenia, a także nowe grywalne postacie (Momotaro, Kiji, Saru i Inu).

Kwestie techniczne

God Wars: Great War of Japanese Mythology zostało zrealizowane w typowo japońskim stylu. Mamy do czynienia z mangowymi postaciami, fantastyczną otoczką i barwnymi przeciwnikami. Dodatkową atrakcją tej wersji jest rozszerzona ścieżka dźwiękowa.


 
  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 16+
  • Nośnik Karta flash
  • Rok premiery 2018
  • Gatunek jRPG

Napisz swoją recenzję

God Wars: The Complete Legend NSwitch

God Wars: The Complete Legend NSwitch

Ulepszona wersja taktycznej gry RPG God Wars: Future Past. W God Wars: The Complete Legend trafiamy do fantastycznego świata inspirowanego japońską mitologią, gdzie uczestniczymy w przygodzie księżniczki Kagui. Grę stworzyło japońskie studio Kadokawa Games.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 9,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł
Przesyłka kurierska (InPost) Przesyłka kurierska (InPost) 24h Kurier 13,99 zł

Polecane produkty