The Sims 3: Zostań Gwiazdą (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

The Sims 3: Zostań Gwiazdą (PC) KLUCZ

Simy porwacają! Tym razem będą prowadzone w drodze do wielkiej sławy.

Więcej szczegółów

415020

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 30.9 zł

Twoja cena: 29,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.9 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


Nadchodzi Twoja szansa na zostanie gwiazdą! Weź udział w przygodzie z udziałem Twoich Simów, będąc jednocześnie połączonym z najlepszymi przyjaciółmi. Dzięki możliwości używania nowych i innowacyjych opcji socjalnych, wspólna gra przechodzi na zupełnie nowy poziom.

 

The Sims 3: Zostań Gwiazdą pozwala Ci na dzielenie się swoimi osiągnięciami nawet bez wychodzenia z gry. Powędruj do zupełnie nowego świata, spełniaj swoje marzenia jako piosenkarz, akrobata, iluzjinista czy DJ. Za pomocą zupełnie nowej opcji SimPort możesz wysłąć swojego Sima do gry przyjaciela i przeżywać przygodę na nowo. Podczas gry zdobywaj nagrody za wypełnianie zadań i specjalnych wyzwań, które mogą być śledzone i współdzielone za pomocą wbudowanych, specjalnych bannerów ściennych.

 

The Sims 3: Zostań Gwiazdą pozwala Ci na realizację swoich marzeń oraz dzielenia Twojej historii wspinania się na szczyt.

 

Cechy gry:

 

  • Twoi Simowie mogą spełnić swoje marzenia i stać się Piosenkarzami, Akrobatami, Magikami albo Didżejami. Patrz, jak zdobywają sławę - albo przepadają marnie - gdy występują dla innych Simów.
  • Nowe funkcje społecznościowe: rozmawiaj ze znajomymi, pisz na ich tablicach, zmieniaj status i twórz listy znajomych.
  • Wysyłaj swoich Simów do gry znajomego. Sim Twojego znajomego może przejść do Twojej gry za pomocą nowej funkcji SimPortu!
  • Stwórz swój własny lokal! Zbuduj wspaniałą salę koncertową, potężny stadion lub awangardowy klub. Konstrukcja sceny wpłynie na ocenę występów i postęp w karierze Twoich Simów.

 

 

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa ORIGIN
  • Gatunek Symulacje

Napisz swoją recenzję

The Sims 3: Zostań Gwiazdą (PC) KLUCZ

The Sims 3: Zostań Gwiazdą (PC) KLUCZ

Simy porwacają! Tym razem będą prowadzone w drodze do wielkiej sławy.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty