The Sims 3: Impreza w Plenerze (akcesoria) (PC) PL KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru
Klucze

The Sims 3: Impreza w Plenerze (akcesoria) (PC) PL KLUCZ

Zrób grilla, rozpal ognisko albo wyposaż willę swoich Simów w nową wannę z bąbelkami, bez której impeza się nie odbędzie!

Więcej szczegółów

415029

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 50.9 zł

Twoja cena: 45,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.38 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


Każdy Sim wie, że do świetnej imprezy w plenerze niezbędne są trzy rzeczy: dobre jedzenie, dobra zabawa i duży grill. Jak dodasz do tego jacuzzi, impreza będzie perfekcyjna! Dzisiaj zapowiadamy nowy pakiet akcesoriów do kultowej gry The Sims 3: Impreza w plenerze, który będzie miał premierę w lutym 2011 roku. Wszelkie urządzenia niezbędne do przygotowania imprezy pod gołym niebem, w tym wanna pełna bąbelków, wszystko to już w lutym zaserwujesz swoim Simom!

Po raz pierwszy Simowie będą cieszyć się prawdziwym luksusem w swoich ogródkach i na tarasach. Udekoruj patio, przygotuj nastrojową kąpiel w nowej wspaniałej wannie z hydromasażem a potem rozpal nowoczesny grill. Ogródek Simów będzie teraz wyglądał lepiej niż kiedykolwiek. Podaruj im wszystko, czego potrzebują, by stworzyć stylowe i wygodne miejsce do zabawy w The Sims 3 Impreza w plenerze!

  • Zbuduj idealne miejsce pod gołym niebem, gdzie Twoi Simowie mogą cieszyć się stylowym wyposażeniem, elektroniką do użytku poza domem oraz przytulnymi paleniskami i kominkami.
  • Daj swoim Simom różne unikalne i stylowe wanny z hydromasażem, w których mogą relaksować się z przyjaciółmi lub romansować z ukochaną osobą.
  • Podkręć temperaturę za pomocą nowego wbudowanego w blat grilla, stanowiącego część ogrodowej kuchni Twoich Simów. Wprowadź ich osiągnięcia kuchenne na nowy poziom.
  • Wybieraj spośród dwóch nowych stylów: "Taras ogrodowy" to eleganckie elementy z kutego żelaza, podczas gdy "Zachód na werandzie" zapewnia ciepło i komfort poza domem.
  • Ubieraj swoich Simów w eleganckie, ale jednocześnie swobodne stroje, doskonałe na piękny słoneczny dzień lub wieczorny relaks pod gwiazdami.
  • Do uruchomienia pakietu akcesoriów wymagana jest gra podstawowa The Sims 3.

Sims 3 - podstawa

  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa ORIGIN
  • Gatunek Symulacje

Napisz swoją recenzję

The Sims 3: Impreza w Plenerze (akcesoria) (PC) PL KLUCZ

The Sims 3: Impreza w Plenerze (akcesoria) (PC) PL KLUCZ

Zrób grilla, rozpal ognisko albo wyposaż willę swoich Simów w nową wannę z bąbelkami, bez której impeza się nie odbędzie!

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty