MX vs. ATV Reflex (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

MX vs. ATV Reflex (PC) KLUCZ

428520

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 18,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.57 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


Myśl szybko i trzymaj kierownicę, jednocześnie sterując niezależnie zawodnikiem i weź udział w największym teście odwagi. Podwójne sterowanie pozwoli ci szaleć przy wykonywaniu grożących śmiercią trików i wzbijaniu się wysoko dla swobodnej akcji. Walcz o przyczepność i zostaw swój ślad na torze. Doskonal swoje umiejętności w zróżnicowanych otoczeniach, które ożywają, dostarczając stale zmieniających się warunków.

 

Przejeżdżaj przez wzburzone rzeki, przebijaj się przez bagniste mokradła, i przelatuj przez diuny na pustyniach, a teren będzie zmieniać się z każdym zakrętem. Doganiaj swoich przeciwników okrążenie po okrążeniu, wymuszając rywalizację, ale uważaj – rywale mogą zrewanżować się tym samym.

System operacyjny: Windows XP, Vista, Windows 7, Procesor: Athlon 64 3800+ 2.4Ghz/Intel Pentium 4 530 3.0 Ghz, Pamięć: 1GB XP, 2GB Vista/Windows 7, Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8000 256MB, ATI Radeon HD 2000 256MB, DirectX®: 9.0c, Dysk twardy: 8GB, Karta dźwiękowa: kompatybilna z  Windows

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Wyścigi

Napisz swoją recenzję

MX vs. ATV Reflex (PC) KLUCZ

MX vs. ATV Reflex (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty