Street Racing Syndicate (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Street Racing Syndicate (PC) KLUCZ

433862

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 10,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.33 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Surowy świat nielegalnych ulicznych wyścigów o wysoką stawkę budzi się do życia w Street Racing Syndicate. Pokonaj ponad 40 autentycznych licencjonowanych samochodów zawierających części od ponad 15 prawdziwych producentów, a następnie wyprowadź swój zindywidualizowany pojazd na ulice 3 miast na terenie USA. Postaw to wszystko jako stawkę – twoje pieniądze, twoją kobietę, twoją dumę i twój wóz. Po raz pierwszy w historii, zmierz się z przeciwnikami z całego świata za pośrednictwem internetowych nielegalnych wyścigów. Dzięki pokaźnej ilości doskonale stuningowanych, podsycanych nitro koni mechanicznych pod maską, jedyną rzeczą stojącą między tobą a zwycięstwem jest odległość od pedału do podwozia.

 

Cechy:

  • Street Racing Syndicate jest jednym z najbardziej realistycznych wyścigów ulicznych kiedykolwiek stworzonych na PC. Zmodyfikuj ponad 40 autentycznych licencjonowanych samochodów - w tym sygnowany Nissan Skyline - dzięki rynkowi wtórnemu z częściami od ponad 15 licencjonowanych producentów. Dopracuj swój pojazd dzięki bogatemu wyborowi autentycznych kalkomanii oraz ulepszeń graficznych.
  • Pokonaj konkurencję, aby wygrać gotówkę, szacuj uliczny lub jeszcze lepiej – brykę przeciwnika. Zdobądź zainteresowanie 18 prawdziwych modelek świata wyścigów samochodowych.
  • Zetnij zakręt lub zepchnij rywala i narażaj się na uszkodzenia w czasie rzeczywistym. Zapłać za naprawy swoim ciężko zarobionym szmalem.
  • Ścigaj się po Los Angeles, Filadelfii i Miami zarówno na zamkniętych torach, jak i otwartych niebezpiecznych wyścigach miejskich. Poznaj boczne uliczki i przygotuj się do zatrzęsienia glinami w każdej chwili.
  • Podnieś stawkę jeszcze wyżej ścigając się w sieciowych nielegalnych wyścigach, po raz pierwszy w grach o wyścigach ulicznych.

 

Wymagania sprzętowe:

Procesor: 1 GHz Pentium/Athlon, Pamięć: 256 MB RAM, Karta graficzna: karta 32 MB VRAM w pełni kompatybilna z DirectX 9.0b, Karta dźwiękowa: karta 16 bit w pełni kompatybilna z DirectX 9.0b, Dysk twardy: 2 GB

Napisz swoją recenzję

Street Racing Syndicate (PC) KLUCZ

Street Racing Syndicate (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty