GT Legends (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

GT Legends (PC) KLUCZ

440676

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 25,49 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.76 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

GT Legends daje Ci niepowtarzalną okazję wsiąść do najwspanialszych samochodów z lat 60-tych i 70-tych. Okiełznaj moc gigantycznych silników, zobacz jak prowadzi się samochody z napędem na tylną oś. Sprawdź się z najlepszymi kierowcami, decyduj o ustawieniu każdego elementu w swoim aucie. GT Legends to gra firmy Sim Bin – twórców najlepszych i najbardziej realistycznych wyścigów samochodowych na komputery, czyli GTR i GTR 2!

 

 

Charakterystyczne cechy:

  • Wsiądź do jednego z ponad 90 licencjonowanych samochodów, m.in.: Forda Capri, Corvetty Stingray czy też kultowego Porsche 911.
  • Ścigaj się i wykręcaj najlepsze czasy na 25 zróżnicowanych trasach i prawdziwych torach takich jak np. Imola, Hockenheim i wielu innych.
  • Zapierająca dech w piersiach grafika oraz soczyste dźwięki silników pozwolą poczuć się jak prawdziwy uczestnik wyścigu.
  • Dopasuj poziom realizmu – 5 zróżnicowanych stopni trudności pozwoli doskonale bawić się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym graczom.
  • Walcz o każdy metr asfaltu z wyjątkowo inteligentnymi przeciwnikami komputerowymi albo zaproś do zabawy znajomych przez sieć lokalną lub Internet.

Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB, 2.5 GB HDD, Windows 2000/XP

 

UWAGA! Gra nie obsługuje zintegrowanych kart graficznych w laptopach.

Napisz swoją recenzję

GT Legends (PC) KLUCZ

GT Legends (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty