Rayman Origins (PC) PL KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Rayman Origins (PC) PL KLUCZ

446170

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 48,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.47 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


Rayman Origins to dwuwymiarowa platformówka, będąca pierwszą od kilku lat produkcją należącą do marki Rayman, gdzie głównej roli nie grają Szalone Kórliki.


Rayman Origins osadzone zostało przed pierwszą odsłoną cyklu. W grze przenosimy się do Rozdroża Marzeń, baśniowej krainy wykreowanej przez boga Polokusa. Jest ona zamieszkana przez rzeszę różnorakich postaci, zarówno tych dobrych, jak i złych. Tych ostatnich reprezentują Mroklumy, czyli stworki powstałe w wyniku infekcji sennymi koszmarami. Rayman oraz jego wierni przyjaciele, w tym Globox, jednoczą siły, by pokonać mroczne istoty i uratować świat. Główną cechą gry jest fakt, że akcja umiejscowiona została w środowisku 2D.

Jedną z nowości zaserwowanych w Rayman Origins jest czteroosobowy tryb współpracy. Gracze mogą w nim ukończyć całą kampanię, wcielając się w Raymana, Globoxa i dwie istoty z rasy Teensie.

 

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa UPlay
  • Gatunek Dla dzieci

Napisz swoją recenzję

Rayman Origins (PC) PL KLUCZ

Rayman Origins (PC) PL KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa