Sniper: Ghost Warrior 2 PC) klucz SteamKLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Sniper: Ghost Warrior 2 PC) klucz SteamKLUCZ

707362

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 18.9 zł

Twoja cena: 16,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.51 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj 

Sniper: Ghost Warrior 2 to jedyna wieloplatformowa, pierwszoosobowa, nowoczesna strzelanka zaprojektowana wyłącznie wokół zadań snajperskich. Precyzja strzału w porównaniu do poprzednika zapewnia nową, ekscytującą jakość, oferując bardziej zróżnicowane wyzwania dla snajperów; przebudowany system sztucznej inteligencji i ekscytująca precyzja "jeden strzał, jedna ofiara", który uczynił oryginał ogromnym hitem, sprzedając się w 3 milionach egzemplarzy na całym świecie. Korzystając z zaawansowanych możliwości CryENGINE3, Sniper: Ghost Warrior 2 zapewnia także znakomite środowisko graficzne.

Główne cechy gry:
- Motion Sense Trigger System: innowacyjny system, który opiera się na tym, jak gracz wciska przycisk kontrolera. Podobnie jak w strzelaniu w prawdziwym świecie, strzelanie w grze wymaga ciągłego wciskania spustu, więc po wystrzeleniu karabin jest dokładniejszy. Przyciśnij spust i kula zostaje odrzucona, tym samym nie trafiając w cel i ostrzegając wroga do twojej obecności.
- Realistyczna balistyka: cechą serii snajperskiej jest realizm dynamiki strzelania. Prędkość wiatru, odległość, grawitacja i pocisk - wszystkie odgrywają kluczową rolę w wykonywaniu strzału.
- Udoskonalona mechanika strzelania: właściwa technika oddychania, aby utrzymać tętno jest równie ważna, jak obliczenie czasu na wystrzał kuli, a najlepsi snajperzy kontrolują zarówno serce, jak i głowę. Od wytropienia celu do pociągnięcia za spust, snajper musi zrobić wszystko, aby osiągnąć idealne "jeden strzał, jednak ofiara”
- Ulepszona sztuczna inteligencja wroga: system sztucznej inteligencji (SI) został całkowicie przeprojektowany od zera. Znaczna część ulepszeń była możliwa dzięki przejściu na CryEngine 3. Oczekuj wszystkiego od ataków z flanki do ataków frontalnych, gdy wróg próbuje zaangażować cię w bliskim sąsiedztwie, gdzie twój karabin jest mniej skuteczny.
- Nowe, bogate w cele środowiska: Sniper Ghost Warrior 2 dodaje nowe miejskie środowiska, takie jak Sarajewo i zdradziecki teren górski, by w kocu trafić do dżungli, które są równie bujne i śmiertelne jak nigdy dotąd.
- Różne poziomy trudności: Aby zróżnicować rozgrywkę i udostępnić ją jak najszerszemu gronu graczy, CI Games wprowadza trzy poziomy trudności, które całkowicie zmieniają charakter gry. Ty decydujesz, jak grać - albo zrelaksuj się i bądź najlepszym drapieżnikiem, albo sprawdź swoje umiejętności i doświadczaj gry w trybie eksperckim.
- Bullet-Cam: ulubiona funkcja graczy powraca do nagradzania strzałami eksperckimi i pokazuje pole walki z całkowicie nowego punktu widzenia. Zobacz, co przekazanie energii kinetycznej - prawdziwa moc zatrzymania pocisku - może zrobić z wrogiem z odległości 1000 metrów lub więcej!
- Penetracja kuli: ukrywanie nie musi oznaczać osłony. W grze Sniper: Ghost Warrior 2, kule zachowują się tak jak w prawdziwym życiu i są w stanie unicestwić wrogów ukrywających się za różnego rodzaju osłonami. Możesz także spróbować ustawić swoich wrogów i pozwolić, aby pojedyncza kula wyeliminowała całą drużynę. Poczekaj, aż zobaczysz to na Bullet Cam!
- Rozszerzona lista karabinów snajperskich: wypróbuj najbardziej zaawansowane karabiny snajperskie na świecie, każdy z nich skrupulatnie odtworzony, aby dokładnie symulować współczesne bronie znalezione na dzisiejszych polach bitew.
- Nowy sprzęt: bądź panem nocy dzięki wprowadzeniu optyki termowizyjnej i noktowizyjnej, a także pary potężnych lornetek, które mają kluczowe znaczenie dla zlokalizowania wroga, zanim on zauważy ciebie.

 

  • OS: Windows XP, Vista or Windows 7, with the latest Service Pack
  • Processor: Intel Core 2 Duo at 2Ghz, or AMD Athlon 64 x2 2Ghz, or better
  • Memory: 2GB
  • Hard Disk Space: 9Gb 
  • Video Card:NVidia 8800GT with 512Mb RAM or better

  • DirectX®: 9.0c
  • Sound: DirectX Compatible Sound Card
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Sniper: Ghost Warrior 2 PC) klucz SteamKLUCZ

Sniper: Ghost Warrior 2 PC) klucz SteamKLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty