Crysis 2 PC PL KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Crysis 2 Maximum Edition PC PL KLUCZ

Rzuć się w wir akcji w sugestywnie przedstawionej miejskiej dżungli Nowego Jorku! Niesamowita sztuczna inteligencja. SI wroga w Crysis 2 zmusi Cię do najwyższego wysiłku.

Więcej szczegółów

Dostępność: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Twoja cena: 35,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.05 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Wersja Maximum Edition jest wzbogacona o szereg dodatków. Oprócz platynowego nieśmiertelnika czy dodatkowego doświadczenia otrzymasz pakiety Odwet i Spustoszenie, czyli 9 dodatkowych map i 2 nowe bronie.

 

Na świat spadła seria katastrof klimatycznych i ludzkość znajduje się na krawędzi całkowitej dezintegracji społecznej. Na domiar złego powrócili obcy, podporządkowując całą swoją potęgę militarną tylko jednemu celowi: wymazaniu rodzaju ludzkiego z powierz chni planety. Za idealne miejsce do rozpoczęcia inwazji uznali jedno z miast-symboli współczesnego świata: Nowy Jork... Miejsce, w którym jeszcze do niedawna rozstrzygano o losach światowej gospodarki, przedstawia teraz sobą przygnębiający obraz upadku:na ulicach grasują obcy, a populacja miasta jest dziesiątkowana w zastraszającym tempie przez szalejące epidemie. Panuje stan ogólnego chaosu, wszędzie widać zniszczenie, ruiny i zgliszcza. Ani uzbrojone oddziały porządkowe, ani siły armii Stanów Zjednoczonych nie są w stanie przeciwstawić się najeźdźcom. Kto pozostał w mieście, wydał tym samym na siebie odroczony wyrok śmierci - przeżycie w tych morderczych warunkach wymaga bowiem technologii, jaka jest poza zasięgiem współczesnej wiedzy. Jest jednakjeden człowiek, który dysponuje bronią przyszłości, ostatnia nadzieja ludzkości w miejskiej dżungli Nowego Jorku: superżołnierz wyposażony w nanoskafander 2 generacji. Tylko on może stawić czoło najeźdźcom z kosmosu... grampl_wideo_Id=2517;grampl_wideo_Type=1;New York, New York. Twórcy nowego i do tej pory nie pobitego standardu oprawy graficznej na PC ustawiają poprzeczkę jeszcze wyżej, tym razem również na konsolach. Rzuć się w wir akcji w sugestywnie przedstawionej miejskiej dżungli Nowego Jorku! Niesamowita sztuczna inteligencja. SI wroga w Crysis 2 zmusi Cię do najwyższego wysiłku. Dzięki wyjątkowym systemom koordynacji i zachowań grupowych, oddziały przeciwnika natychmiast reagują na Twoje działania! Nanoskafander 2 generacji. Dostosuj taktykędo sytuacji, aktywując odpowiednie funkcje nanoskafandra i uzbrojenia, które uczynią z Ciebie superżołnierza zdolnego poradzić sobie z przeważającymi siłami wroga. Tryb wieloosobowy. Studio Crytek UK, znane ze swoich osiągnięć w dziedzinie wieloosobowychgier akcji, opracowało niesamowicie dynamiczny tryb rozgrywki wieloosobowej. Dzięki możliwościom nanoskafandra 2 generacji liczba rozwiązań taktycznych na polu walki jest niemalże nieskończona!

 

  • Wersja Językowa Polska - Dubbing
  • PEGI 16+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa ORIGIN
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Crysis 2 Maximum Edition PC PL KLUCZ

Crysis 2 Maximum Edition PC PL KLUCZ

Rzuć się w wir akcji w sugestywnie przedstawionej miejskiej dżungli Nowego Jorku! Niesamowita sztuczna inteligencja. SI wroga w Crysis 2 zmusi Cię do najwyższego wysiłku.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty