Grand Theft Auto The Trilogy PC KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Grand Theft Auto The Trilogy PC KLUCZ

Zestaw zawiera Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas.

Więcej szczegółów

Dostępność: Produkt wirtualny - natychmiastowa dostawa na email

Twoja cena: 39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.17 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Zestaw zawiera:
Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas

 

 

Grand Theft Auto III

 

Zbrodnia jednak popłaca. Popularny i kontrowersyjny tytuł Grand Theft Auto wchodzi w trzeci wymiar, ukazując mroczny i obskurny półświatek Liberty City. Dając możliwość dotarcia w każde miejsce i obrobienia dowolnej osoby, Grand Theft Auto 3 daje ci do dyspozycji mroczny, intrygujący i bezlitosny świat zbrodni. Jeśli tylko nie brak ci odwagi, by po niego sięgnąć.

 


Ulepszony Dźwięk 3D

Dźwięk wpływa na otoczenie i perspektywę gracza. Dzięki temu rozgrywka nabiera filmowego realizmu. Stwórz swoją własną stację radiową Liberty City, korzystając z wbudowanego odtwarzacza mp3.


Najwyższej Jakości Grafika

Grafika wykorzystująca najnowszy sprzęt komputerowy, dzięki czemu miasto wygląda jeszcze piękniej w 32-bitowej palecie barw.


Mozliwość Zmiany Tekstury Postaci

W grze doostępna jest opcja, pozwalająca fanom tworzyć i korzystać z własnych tekstur skóry. Wykorzystaj zeskanowane zdjęcie, by grać sobą, lub zwyczajnie popuścić wodze fantazji.

 

 

Grand Theft Auto: Vice City

 

Wśród ogromnych fryzur i krzykliwych, pastelowych garniturów rodzi się historia pewnego człowieka w drodze na szczyt przestępczego światka Grand Theft Auto.


Vice City daje dostęp do ogromnego i żywego miasta, wśród którego znajdziemy zarówno plaże, jak i bagna, zarówno splendor, jak i getta. To najbardziej zróżnicowane, pełne i żywe cyfrowe miasto, jakie kiedykolwiek stworzono. Przybywasz do miejsca, które wraz z nieliniową fabułą i narracją głównej postaci pozwala zaznać rozkoszy i upodlenia miejskiego życia wedle własnych wyborów.

 


Rozszerzone sterowanie
Możliwość gry myszą w perspektywie 3. osoby lub za pomocą klasycznego sterowania Grand Theft Auto. Wsparcie dla wszystkich najpopularniejszych joysticków, padów i kierownic.


Zoptymalizowana grafika
W pełni wykorzystuje najnowsze podzespoły PC. Wyświetlanie ogromnych przestrzeni, rozdzielczość tekstur zwiększona z 32 kolorów do 32-bitowej palety z miliardami odcieni i rozdzielczości, które można zwiększać aż do wyczerpania możliwości monitora.


Skóry postaci
Wykaż się zmysłem artystycznym i stwórz własną skórę postaci. Ulepsz modną odzież Tommy'ego z lat 80. lub stwórz całkowicie nowy styl.


Ulepszony dźwięk
Dźwięk EAX 3.0 zanurzy cię w odgłosach miasta, a nowa stacja radiowa mp3 pozwoli ci odtwarzać na falach Vice City własną muzykę.


Powtórki
W każdej chwili możesz obejrzeć ostatnie 30 sekund rozgrywki i przesłać je mailem znajomym, by także mogli podziwiać twoje przygody

 

 

Grand Theft Auto: San Andreas

 

Pięć lat temu Carl Johnson porzucił stresujące życie w mieście Los Santos, w stanie San Andreas... Mieście targanym nieustannymi wojnami gangów, pełnym narkotyków i korupcji, gdzie gwiazdy filmowe i milionerzy mieszkają obok największych szumowin w kraju... Teraz, na początku lat dziewięćdziesiątych, Carl wraca do domu, tylko po to, by odkryć, że jego matka została zamordowana, rodzina się rozpadła, a przyjaciele z dzieciństwa zmierzają ku autodestrukcji.

Po powrocie do sąsiedztwa, kilku skorumpowanych gliniarzy wrabia Carla w morderstwo. CJ musi rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stanie San Andreas, aby uratować swą rodzinę i przejąć kontrolę w mieście bezprawia. Po Liberty City i Vice City przyszedł czas na San Andreas - nowy rozdział w legendarnej serii Grand Theft Auto...

 


Dopracowana grafika

Nowe efekty wizualne w pełni wykorzystują podzespoły PC, dając w efekcie możliwość podziwiania wspaniałych widoków.


Dźwięk Dolby Digital 5.1

Stacja radiowa mp3 i dźwięk przestrzenny Dolby Digital 5.1 zapewniają wspaniałe doświadczenie i możliwość edycji radia San Andreas.


Opcja natychmiastowych powtórek

Przeżyj najlepsze momenty ponownie dzięki opcji natychmiastowych powtórek, które odtworzą ostanie 30 sekund rozgrywki przy użyciu przeróżnych efektów kamery.


Wsparcie modyfikacji gracza

Użytkownicy PC mają szansę stworzenia w San Andreas własnych światów.

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 18+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek TPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Grand Theft Auto The Trilogy PC KLUCZ

Grand Theft Auto The Trilogy PC KLUCZ

Zestaw zawiera Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa