Chivalry: Deadliest Warrior PL PC KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Chivalry Deadliest Warrior PL PC KLUCZ

Nie tylko w średniowiecznej Europie walczono. Stań do krwawej walki jako Spartanin, samuraj, wiking, ninja, pirat lub rycerz, zagraj w dodatek do Chivalry: Medieval Warfare.

Więcej szczegółów

Dostępność: Produkt wirtualny - natychmiastowa dostawa na email

Twoja cena: 34,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.05 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Chcesz kupić Chivalry: Deadliest Warrior, bo:
pokażesz Spartanom, że ich włócznie nie mogą się równać z samurajskimi katanami...
... aby chwilę później dostać kulkę od pirata w plecy
masz słabość do liczby 6: 6 klas, 6 map, 6 zespołów w jednym z trybów
uwielbiasz takie filmy jak 300, Bravehart czy Gladiator


Chivalry: Deadliest Warrior to dodatek, który niemożliwe czyni możliwym. Zawsze chciałeś się przekonać, jakby wyglądała walka samuraja ze średniowiecznym rycerzem? Dzięki temu rozszerzeniu będziesz mógł pokierować jedną z sześciu klas - samurajem, rycerzem, ninja, wikingiem, piratem bądź Spartaninem. Walki możesz stoczyć na jednej z sześciu nowych map w kilku trybach, w tym wyjątkowej walce zespołów - podczas jednego meczu sciera się ze sobą nawet 6 zespołów, dla każdej klasy osobny!

Chivalry: Medieval Warfare to gra akcji z perspektywy pierwszej osoby. Wcielasz się w wojownika, który, aby przetrwać, musi wykazać się w walce wręcz. Mechanika walki jest rozbudowana i wymaga treningu, jednak dzięki temu gra nabiera głębi i nie zamienia się w bezmyślną siekaninę. Gra stawia na ekscytujący tryb wieloosobowy, w których przetestujesz swoje umiejętności podczas walki z innymi graczy.
Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows Vista / 7 / 8 (64-bit); Procesor: dwurdzeniowy, Intel Core 2 Duo 2,4 GHz AMD Athlon X2 2,7 GHz; Pamięć RAM: 2 GB; Dysk twardy: 7 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: 512 MB VRAM, zgodna z DirectX 9.0c i Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 8800/ATI Radeon HD3870); Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c;

Uwaga - dodatek do działania wymaga gry Chivalry: Medieval Warfare w wersji Steam.


  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 18+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Rok premiery 2013
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Dodatek - DLC

Chivalry Medieval Warfare PL PC KLUCZ

Nie tylko karabinem można walczyć, miecze i łuki to również dobry oręż. Stań do walki jako średniowieczny rycerz, podejmij współpracę z innymi graczami i wspólnie wywalczcie zwycięstwo.
9,99 zł

Napisz swoją recenzję

Chivalry Deadliest Warrior PL PC KLUCZ

Chivalry Deadliest Warrior PL PC KLUCZ

Nie tylko w średniowiecznej Europie walczono. Stań do krwawej walki jako Spartanin, samuraj, wiking, ninja, pirat lub rycerz, zagraj w dodatek do Chivalry: Medieval Warfare.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty