Twierdza HD PL PC KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Twierdza HD PL PC KLUCZ

Powrót kultowego symulatora budowniczego zamku w jakości HD.

Więcej szczegółów

Dostępność: Produkt wirtualny - natychmiastowa dostawa na email

Twoja cena: 14,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


Chcesz kupić Twierdza HD, bo:
jesteś fanem oryginalnej Twierdzy
chcesz zobaczyć Twierdzę w najlepszej oprawie audiowizualnej
oblężenia to dla ciebie chleb powszedni
pamiętasz jeszcze „Ach… życie w starym zamku…”

 

Rozbudowana gospodarka - Twoi poddani lubią kiedy mają co zjeść. I wypić. Zadbaj o ich średniowieczną dietę korzystając z rozbudowanego systemu gospodarki. Stawiaj farmy, młyny, piekarnie i wiele innych, ale nie zapomnij też o karczmie!

Oblężenia - stwórz wspaniały zamek, postaw mur i wieże z balistami, otocz fosą albo wykop wilcze doły. Potem zapisz wszystko w trybie swobodnego budowania. Pochwal się swoją twierdzą znajomym – i niech spróbują ją zdobyć w trybie wieloosobowym! Korzystaj z całego arsenału średniowiecznych maszyn: używaj taranów, katapult, trebuszy, kop tunele pod murami. Możesz też po prostu sięgnąć po drabiny oblężnicze, zwerbować dzielnych wojów i wziąć zamek szturmem!

Epicka kampania - czeka na ciebie 21 ciekawych misji w trybie kampanii głównej oraz misje ekonomiczne. Zmierz się ze zdradzieckimi lordami w jednej z najwyżej ocenianych dotychczas strategii. Podbijaj nowe terytoria i odkryj średniowieczny świat pełen intryg.

Sir, skarbiec jest pusty - jakim będziesz lordem? Czy będziesz straszył swoich poddanych narzędziami tortur i ściągał z nich okrutne podatki? Czy też zbudujesz ogrody i zadbasz o wygodę mieszkańców?

Nowa, wyższa rozdzielczość - do maksymalnej 2560x1600 pikseli!

Dodatkowe opcje sterowania kamerą - brakowało ci dodatkowych opcji oddalenia pola bitwy? Od teraz to nie jest żaden problem! Oddal obraz tak, aby dokładnie obserwować całe oblężenie. Nie pozwól by cokolwiek umknęło twojej uwadze.

 

Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8; Procesor: 1,6 GHz lub lepszy; Pamięć RAM: 512 MB; Dysk twardy: 2,5 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: min. 64 MB; Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 7

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Rok premiery 2012
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Twierdza HD PL PC KLUCZ

Twierdza HD PL PC KLUCZ

Powrót kultowego symulatora budowniczego zamku w jakości HD.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty