HYDROPHOBIA: PROPHECY PL - DIGITAL Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

HYDROPHOBIA: PROPHECY PL DIGITAL

Połączenie gry przygodowej z dynamiczną strzelanką zręcznościową z perspektywy trzeciej osoby w niezwykle realistycznym środowisku wodnym.

Więcej szczegółów

Dostępność: Produkt wirtualny - natychmiastowa dostawa na email

Twoja cena: 16,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.51 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


Rok 2051. Ciągły wzrost populacji ludności na Ziemi powoduje deficyt wody. Żyzne gleby zostają zalane przez oceany, wzrasta ilość terenów pustynnych, które zajmują coraz większe obszary, to wszystko powoduje głód i ubóstwo na niespotykaną dotąd skalę. Woda jest teraz najcenniejszym zasobem ludzkości, a konflikt wybucha tam, gdzie płynie. 

Powstają nowe polityczne i ideologiczne walki. Z jednej strony są zwolennicy Malthusa, którzy dążą do kontroli i ograniczenia światowej populacji. Po drugiej stronie Cornucopianie, którzy chcą znaleźć technologiczne rozwiązanie by zapewnić produkcję żywności. Desperacja przeradza się w rozpacz, po obu stronach pojawiają się ekstremiści. 

Tylko jeden racja starego świata kapitalistycznego przetrwa. The Queen of the World jest największym statkiem, jaki kiedykolwiek był ozdobą oceanów, kolosalne miasto na morzu, gdzie elity bogaczy żyją uciekając od chaosu, który ich otacza. Na pokładzie tego raju bezpaństwowców Cornucopianie prowadzą badania zakrojone na szeroką skalę. 

Pogarda dla świata zewnętrznego jest równoważona przez korporację NanoCell, jedną z pięciu, które obiecują rozwój nano-technologii do oczyszczania wody morskiej na poziomie molekularnym i mają sprawić, że możliwa będzie masowa produkcja żywności na obecnych obszarach pustynych. Lecz w miarę zbliżania się do swoich celów, wzrasta zawziętość fanatycznych zwolenników Malthusa. 

Tak zwani "Neo Maltuzjanie" wymierzyli perfekcyjnie swój atak. 9,8 biliona ludzi zauważa, że ich nadzieje przekształcają się w nienawiść, po przepowiedni o popełnieniu globalnego ludobójstwa, utonięcia planety we krwi, ponieważ światowa populacja zostanie drastycznie zredukowana do zaledwie pół miliarda "sprawiedliwych dusz". Wymyślone przez "Neo Maltuzjan" proroctwo wkrótce jest w stanie się spełnić… 

Akcja gry rozgrywa się w środowisku wodnym, a stworzony specjalnie na potrzeby gry silnik HydroEngine sprawia, że woda zachowuje się dokładnie tak, jak w rzeczywistości. 

Cechy gry:

 • szybkie tempo akcji i zapierająca dech w piersiach grafika
 • niesamowita realistyka właściwości wody dzięki zastosowaniu silnika HydroEngine
 • niszczenie wroga z wykorzystaniem płonącej na powierzchni wody ropy naftowej, energii elektrycznej i sił wody
 • rozgrywka zawierająca łamigłówki, eksplorację poziomów oraz walki z prawami hydrokinetyki, aby ostatecznie przejąć kontrolę nad wodą i uwolnić niesamowitą moc burzy do walki z wrogiem
 • ponad 200 przedmiotów kolekcjonerskich, 12 osiągnięć, a jako dodatkowy bonus do odblokowania - epicki „pokój wyzwań” (Challenge Room)
 • polska wersja językowa
 

Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepszy), 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7

 • Wersja Językowa Polska - napisy
 • PEGI 16+
 • Ilość graczy offline 1
 • Nośnik Plik do pobrania
 • Rok premiery 2011
 • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

HYDROPHOBIA: PROPHECY PL DIGITAL

HYDROPHOBIA: PROPHECY PL DIGITAL

Połączenie gry przygodowej z dynamiczną strzelanką zręcznościową z perspektywy trzeciej osoby w niezwykle realistycznym środowisku wodnym.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty