1heart PL PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

1heart PL PC DIGITAL

1heart to gra przygodowa typu point and click, która opowiada o depresji i pogrążonej w niej jednej z sióstr bliźniaczek, po stracie siostry która zniknęła w trakcie sprzeczki podczas zabawy pluszowymi zabawkami.

Więcej szczegółów

Dostępność: Produkt wirtualny - natychmiastowa dostawa na email

Twoja cena: 29,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.9 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Klimatyczna gra przygodowa polskiego studia Chicken In The Corn z przepięknymi, ręcznie malowanymi lokacjami. Gra została wydana w serii gier MADE IN POLAND.

 
1heart to gra przygodowa typu point and click, która opowiada o depresji i pogrążonej w niej jednej z sióstr bliźniaczek, po stracie siostry która zniknęła w trakcie sprzeczki podczas zabawy pluszowymi zabawkami. Znajdująca się gdzieś pomiędzy światem rzeczywistym, a snem bohaterka, stara się dotrzeć do serca tego, co dokładnie doprowadziło do tragicznego wydarzenia, oraz przepracować traumę, która jest oczywistym skutkiem takiej historii.
 

Ponad 60 ręcznie malowanych lokacji, zagadki logiczne i ciekawa fabuła. Duża liczba unikalnych przedmiotów, które można zebrać oraz użyć podczas rozgrywki, zapewni wiele emocji przy poznaniu historii głównej bohaterki. 1Heart oferuje ręcznie malowaną scenerię, która utrzymana jest w niezwykle mrocznej konwencji. Ta gra to niezwykła, mroczna podróż w zakamarki ludzkiego umysłu, gdzieś między jawą, a snem, która wciąga i uzależnia.
 

Polski gracz zapewne poczuje się doceniony faktem że będzie mógł odszukać nawiązania do świata rzeczywistego, a także do świata związanego z polskim internetem. Uważny widz, który wgłębi się w świat wykreowany przez autorów odnajdzie przedmioty należące do tuz internetu, czy też wypracowanie Maksa Kolonki z oceną A+, a także nawiązania do mediów "growych" oraz wiele innych "easter eggs".

 

1heart znalazła się wśród 10 najlepszych polskich gier niezależnych.

 

W wersji pudełkowej gry znajdziemy wiele atrakcji - ścieżkę dźwiękową z gry, drukowaną instrukcję, czy też klimatyczne, limitowane, specjalnie przygotowane pocztówki z artami.Wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8, Procesor: 1,6GHz, Pamięć: 1 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6100 nForce 405 z obsługą OpenGL 2.1 lub lepsza, Dysk twardy: 200MB

Oceń 

2015-08-30

Świetna przygotówka.

Polska gra i świetna przygoda. 1Heart jest grą przygodową, ale ciężko ją nazwać klasycznym point&clickiem. Bliżej jej do miksu tego gatunku z HOPA. Grę oceniam na 9/10

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją recenzję !

Napisz swoją recenzję

1heart PL PC DIGITAL

1heart PL PC DIGITAL

1heart to gra przygodowa typu point and click, która opowiada o depresji i pogrążonej w niej jednej z sióstr bliźniaczek, po stracie siostry która zniknęła w trakcie sprzeczki podczas zabawy pluszowymi zabawkami.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty