Scribblenauts Unlimited (PC)  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Scribblenauts Unlimited (PC) KLUCZ

Bestsellerowa i wielokrotnie nagradzana seria powraca - teraz na PC i lepsza niż kiedykolwiek! Od teraz możesz zagrać w Scribblenauts na swoim PC w rozdzielczości HD.

Więcej szczegółów

86054

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 54.99 zł

Twoja cena: 13,06 zł

Dodaj do listy życzeń

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


Bestsellerowa i wielokrotnie nagradzana seria powraca - teraz na PC i lepsza niż kiedykolwiek! Od teraz możesz zagrać w Scribblenauts na swoim PC w rozdzielczości HD. Poznaj otwarty świat, w którym najpotężniejszym narzędziem będzie twoja wyobraźnia. Pomóż Maxwellowi w rozwiązywaniu złożonych zagadaek poprzez przywoływanie dowolnego przedmiotu, o jakim zdołasz pomyśleć. Stwórz swoje nowe, oryginalne obiekty, przypisuj im unikalne własności i dziel się nimi z przyjaciółmi online - będą mogli je wykorzystać w swojej grze lub modyfikować dalej! Po raz pierwszy w historii serii poznasz również historię rodziców Maxwella, jego 41 rodzeństwa (w tym siostry bliźniaczki Lily) oraz tego, jak zdobył swój magiczny notatnik.

 

Cechy gry:

  • Zupełnie nowy, nieograniczony świat: eksploruj otwarte uniwersum przez setki godzin, gdzie każdy poziom jest twoim placem zabaw.
  • Kreator przedmiotów - twórz oryginalne przedmioty o określonych własciwościach i dziel się nimi z innymi. Używaj ich w grze lub modyfikuj w dowolny sposób!
  • Biblioteka przedmiotów: przechowuj stworzone wcześniej przedmioty w magicznym plecaku Maxwella, aby szybko i łatwo użyć ich w przyszłości.

 

 

 

Scribblenauts Unlimited © 2012 Warner Bros. Entertainment Inc., Stworzone przez 5th Cell Media LLC. Wykorzystuje Miles Sound System. Prawa autorskie © 1991-2012 RAD Game Tools, Inc. Wykorzystuje Bink Video. © 1007-2012 RAD Game Tools, Inc. Inne znaki handlowe i prawa autorskie są własnością ich właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scribblenauts, jego postaci i elementy są znakami handlowymi i prawami autorskimi Warner Bros. Entertainment Inc. Logo WB Games i WB Shield: ™ i © Warner Bros. Entertainment Inc.

Windows XP, procesor AMD Atholon 64 X2 Dual-Core 4000+ / Intel Core 2 Duo 2 GHz lub lepszy, 2 GB RAM, karta graficzna ATI X1800 lub lepsza / nVidia 7800 lub lepsza, DirectX®: 9.0c, 2 GB HDD

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Scribblenauts Unlimited (PC)  KLUCZ

Scribblenauts Unlimited (PC) KLUCZ

Bestsellerowa i wielokrotnie nagradzana seria powraca - teraz na PC i lepsza niż kiedykolwiek! Od teraz możesz zagrać w Scribblenauts na swoim PC w rozdzielczości HD.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty