3SwitcheD (PC) PL  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru
Klucze

3SwitcheD (PC) PL KLUCZ

Zapierająca dech w piersiach trójwymiarowa grafika oraz nowe technologie tchnęły nowe życie w klasyczną rozrywkę i uczyniły z niej prawdziwie porywające dzieło.

Więcej szczegółów

4314

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 19,95 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.6 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


Zapierająca dech w piersiach trójwymiarowa grafika oraz nowe technologie tchnęły nowe życie w klasyczną rozrywkę i uczyniły z niej prawdziwie porywające dzieło. W „3SwitcheD" znajdziesz sześć wciągających trybów i nieskończone godziny doskonałej zabawy, w tym specjalne poziomy dodatkowe oraz bezustanny pościg za nowymi rekordami. Innowacyjna technologia podążania za twarzą 3D-ETTM nada zaś rozgrywce całkowicie nowy wymiar: dzięki niej kamera będzie śledzić twój ruch przed ekranem w czasie rzeczywistym! Ta wyjątkowa nowa technologia analizuje pozycję twarzy gracza względem ekranu i na bieżąco dostosowuje pole rozgrywki, podczas gdy grający namierza kolejne diamenty!


Rozpoczyna się pościg za legendarnymi diamentami Tani! Międzygwiezdna korporacja TopWare Entertainment otwiera w stolicy rozrywki systemu gwiezdnego Zeta Reticuli najbardziej niesamowite kasyno naszej galaktyki. To pierwsze we wszechświecie miejsce, w którym znajdziesz supernowoczesną technologię podążania za twarzą 3D-ETTM. Ta ultrainnowacyjna technologia na bieżąco analizuje pozycję twarzy gracza względem ekranu rozgrywki i płynnie dostosowuje do niej pozycję pola! Niewiarygodnie cenne i rzadkie diamenty Tani leżą na wyciągnięcie ręki, dzięki specjalnym technikom grawitacyjnym pola siłowego kasyna. W dowolnym z sześciu dostępnych trybów posyłaj je na orbitę i zdobywaj nowe klejnoty oraz najwyższe wyniki w sieci!

 

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 3+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam

Napisz swoją recenzję

3SwitcheD (PC) PL  KLUCZ

3SwitcheD (PC) PL KLUCZ

Zapierająca dech w piersiach trójwymiarowa grafika oraz nowe technologie tchnęły nowe życie w klasyczną rozrywkę i uczyniły z niej prawdziwie porywające dzieło.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa