Football Manager 2016 (PC/MAC/LX)  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Football Manager 2016 (PC/MAC/LX) KLUCZ

Football Manager to najbardziej realistyczny, dogłębny i wciągający symulator menedżera piłkarskiego dostępny na rynku – to doświadczenie najbliższe wykonywaniu tej pracy naprawdę. Przejmując kontrolę nad dowolną drużyną z ponad 50 krajów świata, ty decydujesz, kto gra, a kto siedzi na ławce rezerwowych, bierzesz na siebie kontakty z mediami i rozwiązujesz problemy zawodn...

Więcej szczegółów

152918

Dostępność: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Cena sugerowana : 169.9 zł

Twoja cena: 144,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 4.35 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Football Manager to najbardziej realistyczny, dogłębny i wciągający symulator menedżera piłkarskiego dostępny na rynku – to doświadczenie najbliższe wykonywaniu tej pracy naprawdę. Przejmując kontrolę nad dowolną drużyną z ponad 50 krajów świata, ty decydujesz, kto gra, a kto siedzi na ławce rezerwowych, bierzesz na siebie kontakty z mediami i rozwiązujesz problemy zawodników. Masz całkowitą kontrolę nad taktyką, rozmowami w drużynie, rezerwami oraz instrukcjami zza bocznej linii, gdy oglądasz mecz na żywo dzięki docenianemu silnikowi meczowemu w 3D.

 

KLUCZOWE CECHY:

Nowy tryb gry – Create-A-Club

Po raz pierwszy w historii, Football Manager 2016 pozwala fanom dodać stworzony przez nich klub w dowolnie wybranej przez nich lidze dzięki trybowi „Create-a-club” dla jednego fracza. Create-A-Club pozwala ci nazwać klub, dodać siebie i znajomych do składu, dowolnie edytować swój skład, a nawet wybrać barwy.

 

Nowy tryb gry – Fantasy Draft

Stwórz drużynę marzeń i dołącz znajomych w trybie „Fantasy Draft”. Począwszy od ulepszonego budżetu, każdy menedżer tworzy swoją drużynę od podstaw, walcząc z innymi menedżerami o podpisanie umowy z największymi talentami przed rozpoczęciem rywalizacji łeb w łeb w mini-lidze.

 

Menedżer na linii bocznej

Bądź jeszcze bliżej akcji niż kiedykolwiek wcześniej dzięki twojej własnej dostosowalnej postaci zdolnej do wykrzykiwania instrukcji i włączania się do świętowania z linii bocznej.

 

Udoskonalone Doświadczenie Meczowe

Ponad 2000 nowych animacji, w połączeniu z wieloma innymi graficznymi udoskonaleniami i ulepszoną Sztuczną Inteligencją sprawiają, że oglądanie meczu w Football Manager 2016 jest najlepsze z dotychczas dostępnych.

 

Przegląd statystyk z wielu meczów

Pakiet statystyk meczowych dostępny do łatwego wyświetlania różnych dat wydarzeń w twojej własnej rywalizacji (lub u innych) pozwala ci być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na świecie wokół ciebie.

 

Analiza meczu od Prozone

Partnerstwo Sports Interactive z wiodącym dostarczycielem statystyk sportowych, firmą Prozone, zapewniło znaczącą modernizację growego narzędzia do analizy meczowej, dodając wiele przydatnych funkcjonalności, jednocześnie czyniąc je o wiele istotniejszym i łatwiejszym w użyciu.

 

Kreator Stałych fragmentów gry

Potężny, ale łatwy w użyciu kreator stałych fragmentów w grze Football Manager 2016 pozwala menedżerom przygotować wiele zestawów zachowań wykorzystywanych w różnych formach taktyki dzięki różnym zestawom zachowań dostępnym dla każdego zawodnika, nowym opcjom oznaczania stref oraz wielu, wielu innym.

 

Bardziej realistyczne kontuzje

Sports Interactive pracowało u boku wielu fizjoterapeutów, lekarzy i powiązanych organizacji w celu zapewnienia, że ukazanie i leczenie urazów w Football Manager 2016 jest bardziej realistyczne niż kiedykolwiek wcześniej. To nie oznacza, że mniejsze urazy będą się utrzymywać, ale że te, które wystąpią będą leczone i będą pojawiać się bardziej realistycznie. Kontuzje będą teraz determinowane podczas meczów, zostały też dodane nowe rodzaje urazów i widać teraz wyraźnie różnicę pomiędzy kondycją zawodnika oraz ostrością gry.

 

Rozszerzone Interakcje z Mediami

Konferencje prasowe są bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej, z wieloma nowymi rozmowami które należy odbywać z dziennikarzami, szczególnie więcej jest pytań i odpowiedzi kontekstowych. Ponadto, niezatrudnieni menedżerowie mogą teraz korzystać z wywiadów z mediami, by pomóc sobie wrócić do gry.

 

Statystyki, Statystyki, Statystyki

Menedżerowie mają teraz dostęp do bardziej szczegółowych informacji statystycznych niż kiedykolwiek wcześniej, wraz z wprowadzeniem odnowionego ekranu statystyk i zupełnie nowego przewijanego panelu statystyk.

 

Nowe i Udoskonalone Ekrany

Informacje są teraz łatwiejsze do znalezienia dzięki modernizacji głównych ekranów, w tym przeglądu ogólnego gracza, taktyk, ekranu głównego menedżera i ekranu ofert transferowych.

 

I wiele, wiele więcej

Kolejne dodatki i aktualizacje obejmują spis ekipy, ulepszone przemieszczanie menedżera i personelu, zmienione wnioski zarządu, reorganizację zaufania zarządu, więcej kontekstowych rozmów drużyny, w pełni zaktualizowane zasady rywalizacji i informacje o składach, ulepszony moduł finansowy, poprawione algorytmy transferowe Sztucznej Inteligencji i wybieranie drużyn, nowe funkcje mediów społecznościowych i wiele więcej – wszystko to łączy się ze sobą, aby uczynić z Football Manager 2016 najbardziej kompletną i wciągającą symulację menedżera piłkarskiego kiedykolwiek dostępną.

PC:

System operacyjny: Windows Vista/7/8/10, Procesor: Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon, 2.2GHz+, Karta graficzna: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800 Pro, Intel GMA X3100, 256MB VRAM, zgodna z Direct X 9.0c, Pamięć: 2GB RAM, Dysk twardy: 3GB

 

MAC:

System operacyjny: Mac OS X 10.7, 10.8, 10.9, 10.10, Procesor: Intel Core, 1.8GHz+, Karta graficzna: NVidia GeForce 7300 GT, ATI Radeon X1600 Pro, Intel GMA X3100, 256MB VRAM, zgodna z OpenGL 2.0, Pamięć: 2GB RAM, Dysk twardy: 3GB

 

Linux:

System operacyjny: Ubuntu 12.04 LTS Linux, Procesor:, Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon, 1.8GHz+, Karta graficzna: NVidia GeForce 7300 GT, AMD Radeon HD 2400 Pro, Intel HD 3000/4000, 256MB VRAM, zgodna z OpenGL 2.0, Pamięć: 2GB RAM, Dysk twardy: 3GB HDD

 

Starsze karty mogą wyświetlać jedynie Tryb Widoku Meczowego w 2D i nie są wspierane.

Starsze karty mogą wymagać zainstalowania DirectX 9.0 SDK, aby móc uruchomić grę. Biblioteka ta moze zostać pobrana z tego adresu url.

Laptopowe wersji podanych chipsetów mogą działać poprawnie, jednak nie są wspierane.

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 3+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Symulacje

Napisz swoją recenzję

Football Manager 2016 (PC/MAC/LX)  KLUCZ

Football Manager 2016 (PC/MAC/LX) KLUCZ

Football Manager to najbardziej realistyczny, dogłębny i wciągający symulator menedżera piłkarskiego dostępny na rynku – to doświadczenie najbliższe wykonywaniu tej pracy naprawdę. Przejmując kontrolę nad dowolną drużyną z ponad 50 krajów świata, ty decydujesz, kto gra, a kto siedzi na ławce rezerwowych, bierzesz na siebie kontakty z mediami i rozwiązujesz problemy zawodn...

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty