World War II Panzer Claws (PC) PL  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

World War II Panzer Claws (PC) PL KLUCZ

Panzer Claws II przedstawia działania zmechanizowanych jednostek wojskowych w czasie II Wojny Światowej. Wszystkie misje mają miejsce w Europie pomiędzy rokiem 1941 i 1944.

Więcej szczegółów

5204

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 7,95 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.24 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Panzer Claws II przedstawia działania zmechanizowanych jednostek wojskowych w czasie II Wojny Światowej. Wszystkie misje mają miejsce w Europie pomiędzy rokiem 1941 i 1944. Wydarzenia opisywane w grze to m.in. inwazja Niemiec na Związek Radziecki, bitwy na Froncie Wschodnim, operacje we Francji i Włoszech oraz niemiecka ofensywa w Ardenach. W roku 1940 upada Francja. W pierwszych dniach okupacji zostaje utworzony rząd kolaborujący z nazistami. W czasie, gdy kraj znajduje się pod kontrolą wroga, bojownicy ruchu oporu przenoszą się w góry i trudno dostępne miejsca. Partyzanci mobilizują się do walki z okupantem i współpracującym z nim władzom.

Gra jest strategią czasu rzeczywistego, w której dostępne są trójwymiarowe mapy pól bitew. Warunki rozgrywki uzależnione są od pory dnia, pory roku i pogody. Te cechy mają duży wpływ na widoczność i mobilność jednostek, która zmniejsza się, jeśli drogi pokryte są na przykład błotem lub śniegiem. Wszystkie krajobrazy, pojazdy, jednostki piechoty oraz budynki są trójwymiarowymi obiektami. Kampanie oraz pojedyncze misje rozgrywane są w różnych warunkach zależnych od zmian pór roku. Łatwy w użyciu edytor pozwala graczom na tworzenie własnych map i scenariuszy bitew. W grze możesz wybrać jedną z czterech dostępnych stron konfliktu i walczyć po stronie Niemców, Rosjan, aliantów, lub francuskiego ruchu oporu.

procesor: Pentium 800 MHz, pamięć RAM: 128MB, system: Windows® 98/Me/2000/XP, karta grafiki: 32MB akcelerator 3D (DirectX 8.1), dysk twardy: 1.3 GB

  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

World War II Panzer Claws (PC) PL  KLUCZ

World War II Panzer Claws (PC) PL KLUCZ

Panzer Claws II przedstawia działania zmechanizowanych jednostek wojskowych w czasie II Wojny Światowej. Wszystkie misje mają miejsce w Europie pomiędzy rokiem 1941 i 1944.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty