Minecraft: Story Mode PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Minecraft: Story Mode PC KLUCZ

Stworzona we współpracy z firmą Mojang AB epizodyczna gra przygodowa, której akcję osadzono w uniwersum legendarnego Minecrafta. Kiedy świat gry staje w obliczu realnego zagrożenia, jedyną szansą na jego ocalenie okazuje się pomoc legendarnego bractwa, znanego jako Zakon Kamienia. 

Więcej szczegółów

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 99 zł

Twoja cena: 54,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.65 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Instrukcja Aktywacji Klucza:

1. Wchodzimy na stronę wydawcy gry https://www.telltalegames.com/

2. Zakładamy konto lub się logujemy, jeśli owe posiadamy.

3. Wpisujemy klucz w zakładce "My Games".


Minecraft: Story Mode gra przygodowa w dorobku utytułowanego amerykańskiego studia Telltale Game. Gra została przygotowana we współpracy ze szwedzką firmą Mojang AB – twórcami legendarnego Minecrafta, a jej akcja rozgrywa się nigdzie indziej, lecz w uniwersum tego właśnie tytułu, który w przeciągu kilku lat od premiery pierwszej grywalnej wersji, stał się prawdziwym fenomenem kultury masowej, skupiając wokół siebie milionowe rzesze fanów.

Wcielamy się w bohatera imieniem Jesse, który wraz z towarzyszami wyrusza w niebezpieczną podróż celem odnalezienia Zakonu. Cechą charakterystyczną tytułu jest typowa dla Minecrafta, wokselowa oprawa graficzna, stworzona z dużych sześciennych bloków.

Wydany m.in. na komputerach PC Minecraft: Story Mode to kolejna epizodyczna gra przygodowa w dorobku utytułowanego amerykańskiego studia Telltale Games. Tym razem mamy jednak do czynienia z produkcją na wskroś wyjątkową. Gra została bowiem przygotowana we współpracy ze szwedzką firmą Mojang AB – twórcami legendarnego Minecrafta, a jej akcja rozgrywa się nigdzie indziej, lecz w uniwersum tej właśnie gry. W przeciągu kilku lat od premiery pierwszej grywalnej wersji Minecraft stał się prawdziwym fenomenem kultury masowej, skupiając wokół siebie rzesze fanów. Sama gra doczekała się szeregu branżowych nagród i przyniosła oszałamiające dochody, trafiając na wszystkie liczące się platformy sprzętowe. Jakkolwiek w samym Minecrafcie nie znajdziemy nawet zalążków fabuły, to występujące w grze postaci, takie jak główny bohater Steve, Herobrine czy Enderman znane są niemal każdemu z graczy. Celem twórców ze studia Telltale Games nie było jednak stworzenie oficjalnej historii Steve’a, ani wyjaśnianie szczegółów związanych ze światem Minecrafta. Przygotowana przez nich gra, to zupełnie świeża fabuła z całkiem nowymi bohaterami. Kiedy świat gry staje w obliczu realnego zagrożenia, jedyną szansą na jego ocalenie okazuje się pomoc legendarnego bractwa, znanego jako Zakon Kamienia czyli Order of the Stone (co ciekawe, tak właśnie brzmiał pierwotny podtytuł Minecrafta). Podczas rozgrywki wcielamy się w postać bohatera o imieniu Jesse, który wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w niebezpieczną podróż, której celem jest odnalezienie Zakonu i uratowanie świata. Podobnie jak w poprzednich produkcjach studia Telltale Games, podczas przygód nasz protagonista będzie musiał niejednokrotnie podejmować szereg niezwykle trudnych wyborów, które będą miały swoje odbicie w przebiegu fabuły oraz możliwych zakończeniach gry. Całość zrealizowana została w typowej epizodycznej formule i składa się z pięciu odcinków, udostępnianych w regularnych odstępach czasu. Elementem wyróżniającym Minecraft: Story Mode na komputerach PC jest z całą pewnością oprawa, daleka od kreskówkowego stylu graficznego, do jakiego przyzwyczaił nas amerykański deweloper. Historia osadzona w świecie Minecrafta ukazana została za pomocą charakterystycznej, wokselowej grafiki, w której zarówno świat jak i bohaterowie zbudowani są z dużych prostokątnych bloków. W warstwie dźwiękowej gry usłyszeć możemy zaś takich aktorów, jak Patton Oswalt, Brian Posehn czy Billy West, którzy użyczyli swoich głosów bohaterom.

 

OS: Windows XP Service Pack 3 I CPU: Core 2 Duo 2GHz I RAM: 3 GB I Karta Graficzna: ATI lub NVIDIA 512 MB RAM I DirectX: 9.0 I HDD: 3 GB I Karta Dźwiękowa: zgodna z Direct X 9.0c

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Rok premiery 2015
  • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Minecraft: Story Mode PC KLUCZ

Minecraft: Story Mode PC KLUCZ

Stworzona we współpracy z firmą Mojang AB epizodyczna gra przygodowa, której akcję osadzono w uniwersum legendarnego Minecrafta. Kiedy świat gry staje w obliczu realnego zagrożenia, jedyną szansą na jego ocalenie okazuje się pomoc legendarnego bractwa, znanego jako Zakon Kamienia. 

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty