Anno 2205 PL PC + Dostęp do bety KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Anno 2205 PL PC KLUCZ

Anno 2205™ – ulubiona gra wszystkich twórców miast wyrusza w kosmos

Więcej szczegółów

Dostępność: Produkt wirtualny - natychmiastowa dostawa na email

Cena sugerowana : 179.9 zł

Twoja cena: 119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 3.57 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,10 zł.


Naukowe odkrycia związane z fuzją atomową rewolucjonizują wszystkie aspekty życia i społeczeństwa. Niezbędny izotom – hel-3 jest dostępny w dużych ilościach na Księżycu. Wyrusz na jego podbój i zabezpiecz niezbędne złoża.

 

Anno łączy w sobie cechy strategii oraz tworzenia i zarządzania społecznością. Nie tylko na Ziemii, ale również w kosmosie!  

 

Cechy

 

ZNANA SERIA SIĘGA GWIAZD
Anno 2205 to szósta w serii znanych gier strategiczno-ekonomicznych. Nowa część rozszerza pole działań gracza o kosmos. Kolonizuj ziemskie kontyntnty, ustanawiaj bazy na Księżycu, wykorzysuj naturalne zasoby aby tworzyć nowe metropolie.

 

NIEOGRANICZONE TWORZENIE MIAST
Godziny rozgrywki pozwolą stworzyć monumentalne miasta, w których znajdą się tysiące budynków. Gracz kontroluje rozwijającą się korporację w wielu miejscach Ziemii i na Księżycu. Rozgrywka została wzbogacona o tryb sesyjny, który pozwala grać na wielu wyspach, równocześnie łącząc różne regiony. Anno 2205 to największa gra z serii, którą można cieszyć się w nieskończoność tworząc miasta na wyspach pięć razy większych niż w poprzednich częściach.

 

BOGATA GRAFIKA OŻYWIA MIASTA
Nowy silnik gry pozwala poczuć skalę nowych miast i daje wgląd w najmniejsze detale. Miasto ożywa dzięki latającym samochodom, milionom mieszkańców, fabryk  i przyrody. Wszystko jest animowane, wszyskto zależne od działań graczy. 

 
  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Rok premiery 2015
  • Platforma Cyfrowa UPlay
  • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Anno 2205 PL PC KLUCZ

Anno 2205 PL PC KLUCZ

Anno 2205™ – ulubiona gra wszystkich twórców miast wyrusza w kosmos

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty