Aliens vs. Predator Collection (PC) KLUCZ

Aliens vs. Predator Collection to pakiet zawierający: Grę Aliens vs. Predator, DLC Aliens vs. Predator Bughunt Map Pack, DLC Aliens vs. Predator Swarm Map Pack.

Więcej szczegółów

162841

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 99.99 zł

Twoja cena: 91,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.76 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


Aliens vs. Predator Collection to pakiet zawierający:

 • Grę Aliens vs. Predator
 • DLC Aliens vs. Predator Bughunt Map Pack
 • DLC Aliens vs. Predator Swarm Map Pack

 

Aliens vs. Predator

Oto legendarna wojna między dwiema najpopularniejszymi postaciami z gier akcji SF. AvP oferuje 3 niesamowite kampanie dla pojedynczego gracza i zapewnia niezliczone godziny rozgrywki sieciowej w unikalnym potrójnym trybie gry sieciowej.

 

Spróbuj przetrwać w zupełnie nowej i ekscytującej rozgrywce pierwszoosobowej. Poluj i żeruj wśród śmiercionośnych dżungli i bagien otaczających skazaną na zgubę kolonię Freya’s Prospect.

 

Cechy gry:

 • Jako Marine będziesz walczyć z klaustrofobią i lękiem - światło będzie twoim przyjacielem, lecz rzadko spotykanym. Jednak Oddziały Specjalne Armii USA to ostatnia linia obrony ludzkości, przez co są uzbrojone po zęby w najnowsze środki wybuchowe i broń automatyczną.
 • Jako Predator będziesz grasować wśród cienia, przemieszczając się wśród koron drzew, aby zastawiać pułapki na swe ofiary. Chociaż będziesz wyposażony w szereg potężnych i nietypowych broni oraz sprzęt tropiący, honor zmusi cię do wyjścia z ukrycia i stawienia czoła trofeom w otwartej walce.
 • Jako najbardziej niebezpieczny gatunek we wszechświecie, Obcy oferuje możliwość gry postacią jak z koszmaru – potworem ze szczękami jak stalowe sidła i pazurami jak noże, wyłaniającym się z ciemności w roju towarzyszy.
 • Zagraj każdą ze stron walcząc przeciwko pozostałym w unikalnym potrójnym trybie gry sieciowej. Przeciwstaw szczęki pazurom, a te karabinowi impulsowemu, odkrywając ponownie jeden z klasyków gry wieloosobowej.

AvP wykorzystuje Steam Cloud do przechowywania statystyk gry i informacji o umiejętnościach. Dane te są później używane przy dobieraniu przeciwników.

 

Bughunt Map Pack

Witaj na terenach łowieckich planety BG-386. Sprawdź swoje umiejętności na czterech nowych wieloosobowych mapach obejmujących bagna dżungli, miejsca katastrof statków z Obcymi, kompleksy przemysłowe i starożytne świątynie. Twoje środowisko będzie twoim najgroźniejszym wrogiem – ciągłe ulewy uderzają w ciebie, mgła skrywa łowców i jedynie błysk pioruna  pokazuje drogę.

 

Pakiet Bughunt Map Pack zawiera dwie mapy dla trybu Survivor i dwie mapy dla wszystkich innych trybów wieloosobowych.

 

Przegląd map:

 • Crashsite – mapa wieloosobowa. Stworzona dla wszystkich rodzajów gier z wyjątkiem Survivor, Crashsite to mapa na zewnątrz umieszczająca graczy na moczarach – zdominowanych przez rozbitą kapsułę ratunkową. Z dala od bagien rozlewa się wodospad oferujący rozległy widok, który jest częścią dużego „pierścienia” grywalnego obszaru, który otacza moczary pośrodku, z połączeniami pozwalającymi graczom poruszać się po mapie.
 • Furious – mapa wieloosobowa. Stworzona dla wszystkich rodzajów gier z wyjątkiem Survivor, Furious to mapa w stylu areny umieszczająca graczy w centralnym obszarze o kształcie cylindra zdominowana przez ogromny aktywny piec pośrodku.
 • Tempest – mapa do trybu Survivor. Stworzona tylko dla trybu Survivor, Tempest to mapa na zewnątrz w stylu areny umieszczająca graczy w obszarze Kolonii BG-386 podczas ciemnej i burzowej nocy.

 

Oprócz niekończącej się chmary Obcych, gracze muszą również zmagać się z ich środowiskiem. Ciągła ulewa uderza w kolonię, przerywana przez błyski piorunów oświetlających otoczenie i ukazujących szturmowców Marines brnących w deszczu.

 

Po zakończeniu każdej fali, mgła roztacza się przed rozpoczęciem kolejnej, a upiorne kształty zaczynają podążać za graczem.

 • Monument – mapa do trybu Survivor. Stworzona tylko dla trybu Survivor, Monument to mapa na zewnątrz umieszczona na BG-386 w niewidzianym nigdy wcześniej obszarze Monumentu nieżyjącego Wladcy Predatorów.

 

Zbudowany z celową geometrią służącą nawigacji Obcych, Monument stanowi wyzwanie dla graczy, którzy są już zaznajomieni z trybem Survivor. Obcy mogą pojawić się z dowolnego kierunku, a jeśli gracze nie ruszają się zbyt długo, stają się podatni na ataki „spitterów” Obcych obecnych na tym obszarze.

 

Swarm Map Pack

Przenieś się w całkowicie nowy wymiar pełen akcji i adrenaliny, gdzie toczy się walka pomiędzy Obcymi i Predatorami. Oto cztery nowe mapy do rozgrywki sieciowej.

 

Dwie nowe mapy do gry wieloosobowej, dla sześciu różnych trybów rozgrywki:

 • Doki: Zło nadciąga z głębin w opuszczonych dokach Weyland-Yutanis.
 • Placówka: Odzyskana przez BG-386 dżungla pełna żarłocznych roślin to perfekcyjny teren łowiecki dla wszelkiego rodzaju dzikich zwierząt.

 

Dwie nowe mapy typu Survivor do czterech graczy, w których Marines muszą stawić czoła hordom obcych:

 • Rój: Głęboko w sercu Freya's Prospect znajduje się rój ksenomorfów. Każdy, kto tu wszedł, musi się strzec.
 • Maszyna: Stawisz czoło Fabryce? Światła mogą być włączone, ale nikogo tu nie ma... Jeszcze.

System operacyjny: Windows XP/Vista, Procesor: Intel Pentium 4 3,4 GHz lub jego odpowiednik, Pamięć: 1 GB RAM (XP)/ 2 GB RAM (Vista), Grafika: karta graficzna zgodna z DirectX 9.0c posiadająca co najmniej 128 MB RAM (NVIDIA 7900 lub lepsza, ATI X1800 lub lepsza), Dysk twardy: 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym, DirectX®: 9.0c

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 18+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Aliens vs. Predator Collection (PC) KLUCZ

Aliens vs. Predator Collection (PC) KLUCZ

Aliens vs. Predator Collection to pakiet zawierający: Grę Aliens vs. Predator, DLC Aliens vs. Predator Bughunt Map Pack, DLC Aliens vs. Predator Swarm Map Pack.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty