Space Siege (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Space Siege (PC) KLUCZ

Szybka gra taktyczna pełna ciężkich działań bojowych i trudnych decyzji. Space Siege to zupełnie nowe action-RPG o tematyce science fiction stworzone przez Chrisa Taylora i jego utalentowany zespół Gas Powered Games, twórcy Dungeon Siege I & II i Supreme Commander.

Więcej szczegółów

181273

Dostępność: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Cena sugerowana : 64.9 zł

Twoja cena: 52,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.59 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Szybka gra taktyczna pełna ciężkich działań bojowych i trudnych decyzji. Space Siege to zupełnie nowe action-RPG o tematyce science fiction stworzone przez Chrisa Taylora i jego utalentowany zespół Gas Powered Games, twórcy Dungeon Siege I & II i Supreme Commander.

Ludzie uciekają podczas ogromnego ataku obcych na Ziemię, tylko jeden z pięciu statków ewakuacji ucieka nienaruszony z Ziemi przed atakującymi kosmitami. W Space Siege, wcielasz się w rolę Setha Walkera, inżyniera na pokładzie statku Armstrong. Twoim celem jest ochrona ludzkości przed unicestwieniem przez nieznany gatunek obcych. Ostatecznie należy podjąć przerażający wybór: czy poświęcisz swoje życie, aby ocalić ludzkość?

Do Państwa dyspozycji będzie arsenał futurystycznych broni i opancerzenia, cybernetycznych ulepszeń i robota partnera, którego można dostosować i wydawać polecenia. W Space Siege znajduje się również kampania dla jednego gracza, która odbywa się przez na rozległym statku Armstrong. Oddzielna kampania multiplayer, oparta na misji budowania charakteru, elementach rozgrywki i fabuły z pytaniem: co to znaczy być człowiekiem?

Cechy:

 • Taktyczna walka - przechytrz wrogów poprzez utworzenie zasadzki, unikając ataków, chowając się za osłoną, przy użyciu jednej z wielu umiejętności specjalnych dostępnych dla Ciebie.
 • Kilka ścieżek do wyboru - Zmień doświadczenia z gry wybierając jedną z kilku dostępnych ścieżek. Pozostaniesz ludzki w obliczu niemożliwych do pokonania sprzeczności? Czy poddasz się rozwojowi cybernetycznemu, żeby zapobiec tragedii? Dostosuj swoją postać z wielu umiejętności i specjalnych zdolności, które pasują do Twojego stylu gry, ale pamiętaj, że wszystkie Twoje decyzje będą mieć wpływ na rozgrywkę.
 • Konfigurowalny Robot Partner - Ulepszaj HR-V, Twojego robota - partnera, w zbroje, broń i urządzenia specjalne. Zarządzaj swoim HR-V, aby wykonywał manewry ofensywne i defensywne w walce taktycznej lub połączcie swoje wysiłki, aby uwolnić specjalne kombinacje ataku.
 • Mroczna fabuła Sci-Fi - Śledź fabułę wielu rozdziałów i podejmuj kluczowe decyzje, które określają najlepsze środki do walki z okrutnym obcym zagrożeniem. Rozmawiaj z kilkudziesięcioma postaciami z oddzielną historią i osobowością.
 • Multiplayer Online - do 4 graczy może grać wspólnie w oddzielnej kampanii multiplayer przeznaczonej specjalnie dla gry w trybie online. Dostosuj trudności wroga i wytrzymałość, aby pasowały do poziomu umiejętności.
 • Futurystyczna technologia bojowa - Dostęp do broni hi-tech i zbroi oprócz zaawansowanych cybernetycznych ulepszeń, które oferują potężne możliwości.

 

 

 

©SEGA. SEGA, the logo SEGA and Space Siege are either registered trade marks or trade marks of SEGA Corporation. All rights reserved.

MINIMALNE: Wspierane systemy operacyjne: Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 / Vista; Procesor: Procesor 2,6 GHz; Pamięć: 512 MB RAM; Grafika: Karta graficzna z 128 MB Pamięci RAM LUB więcej, Ze wsparciem DirectX 9 / Pixel Shader 2.0 (Nvidia 6800 / ATI 9800 LUB lepsza); Wersja DirectX: DirectX 9; Dźwięk: Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9; Dysk twardy: 3 GB

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 12+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Space Siege (PC) KLUCZ

Space Siege (PC) KLUCZ

Szybka gra taktyczna pełna ciężkich działań bojowych i trudnych decyzji. Space Siege to zupełnie nowe action-RPG o tematyce science fiction stworzone przez Chrisa Taylora i jego utalentowany zespół Gas Powered Games, twórcy Dungeon Siege I & II i Supreme Commander.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty