Total War: ATTILA – Pakiet Kampanii Era Karola Wielkiego (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Total War: ATTILA – Pakiet Kampanii Era Karola Wielkiego (PC) KLUCZ

185573

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 69.9 zł

Twoja cena: 55,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.68 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

 

 

 • Ogromna nowa kampania, rozgrywająca się w początkowych fazach średniowiecza.
 • Rozpocznij erę średniowiecza, z rycerzami, huskarlami i nowym, bogato ilustrowanym stylem graficznym interfejsu.
 • 8 grywalnych frakcji z nowymi jednostkami, technologiami i budynkami.
 • Nowe funkcje w grze – wydarzenia fabularne i związane z królestwem.

 

Informacje o tej zawartości

Świat legł w gruzach – wycieńczony, krwawiący, poraniony i spopielony. Lud ogarnęła trwoga, ale nawet w obliczu apokalipsy, nieliczni śmiałkowie robią wszystko, aby przywrócić światło, wiedzę i cywilizację. Niezależnie od kosztów, jakiekolwiek by one nie były...

W erze wybranych, w erze wielkości, kiedy pierwsi prawdziwi królowie zakładali potężne królestwa na zgliszczach dawnych imperiów... w Erze Karola Wielkiego.

Mamy rok 768 n.e. Po śmierci ojca, późniejszy Charlemagne czyli Karol Wielki, ma dzielić tron Franków ze swym bratem. Sytuacja ta jest trudna dla takiego wizjonera, a ich relacje są coraz trudniejsze, gdyż w żyłach Charlemagne’a zaczyna burzyć się ognista krew jego dziadka, Karola Młota.

Zmęczony ciągłymi konfliktami, kontynent pełen jest przyjaciół, wrogów i możliwości. Lud pragnie pokoju, a Charlemagne prowadzi swój kraj w nowy wiek edukacji, religii i wojny. Te trzy rzeczy mają mu pomóc w zjednoczeniu, stabilizacji i... ekspansji.

Sasi, Saraceni i Wikingowie na pewno zwrócą uwagę na kogoś tak ambitnego.

Aby wznieść się ponad resztę, potrzebna będzie przebiegłość, wdzięk i bezwzględność.

Karol Wielki, król Franków, ojciec Europy.

Zmienisz nieco jego historię? A może napiszesz ją od nowa?

 

Niepowtarzalna kampania i nowa mechanika rozgrywki

Era Karola Wielkiego to epicki dodatek do Total War: ATTILA, którego akcja toczy się w średniowieczu, na ogromnej, nowej mapie kampanii w Europie.

Już wcześniej byli tu królowie i królestwa, ale dopiero teraz wielcy mężowie stanu jednoczą całe narody, dają początek trwałym dynastiom i definiują, co to naprawdę znaczy być królem. Czy dołączysz do nich?

W wyniszczonym konfliktami i bitwami świecie rozpoczyna się nowa era. Nowe technologie i nowe sposoby prowadzenia wojen to dopiero początek. Dobry król jest zręcznym politykiem, wiedzącym, jak daleko może się posunąć.

Niechęć do wojny nie oznacza braku gotowości. Europa pozostaje tyglem sprzecznych ideologii i dawnych zatargów. Choć stare imperia odchodzą w przeszłość, dawne spory i ich konsekwencje odbijają się szerokim echem, powodując nowe zagrożenia i tarcia pomiędzy młodymi państwami.

Sojusze pomiędzy nowymi królestwami dają nowe możliwości, a ogromne masy ludu można zjednoczyć pod sztandarami podźwigania cywilizacji z popiołów. Chwała na ciebie czeka, o ile tylko posiadasz niezłomność i wizję Charlemagne’a.

 

Nowa mapa kampanii i interfejs użytkownika

Zupełnie nowa mapa kampanii w Erze Karola Wielkiego koncentruje się na Europie od roku 768 n.e. W tych zmiennych warunkach geopolitycznych masz 52 prowincje do podbicia, co potencjalnie gwarantuje setki godzin rozgrywki.

Interfejs użytkownika jest inspirowany średniowieczną sztuką – bogato ilustrowane rękopisy i wczesne witraże dodadzą koloru i stylu do twojej kampanii.

 

Grywalne frakcje

Era Karola Wielkiego zawiera wiele różnorodnych grywalnych frakcji, z których każda posiada swoje cechy, zestaw jednostek oraz niepowtarzalne i pełne wyzwań warunki do spełnienia, które zdecydują o powstaniu jej królestwa.

Frakcje będą ujawniane w kolejnych tygodniach przed datą premiery, pod adresem www.twitch.tv/totalwarofficial. Zapraszamy do odwiedzania go regularnie, aby zdobyć więcej szczegółów albo zajrzenia tam tuż przed samą premierą.

 

Nowe jednostki

Era Karola Wielkiego zawiera same nowe jednostki, lepiej odwzorowujące zaawansowane technologie wojenne tamtych czasów. Piechota jest ciężej uzbrojona i opancerzona, a na znaczeniu zyskuje kawaleria – po raz pierwszy na polach bitew pojawiają się rycerze uzbrojeni na modłę normandzką.

W pakiecie dostępnych jest ponad 300 nowych jednostek, a gracze będą mogli zwerbować kultowe formacje wojskowe tamtych czasów, takie jak tanowie, topornicy z fyrdu, rycerze ze Scholae, jinete berberów, charty czy budzący grozę wojownicy z saksami.

 

Gotowość do wojny

Prawdziwy król doskonale wie, jak daleko może się posunąć, nie sprowadzając na siebie gniewu ludu. Wojny są ważnymi i dramatycznymi wydarzeniami w historii każdego królestwa i nie należy ich lekceważyć. Im mniej wojen prowadzisz, tym większe poparcie ludu, a ciągłe konflikty szybko obniżą morale i karność armii.

Sprytny władca będzie starał się jak najszybciej przesądzić losy wojny i zaprowadzić pokój.

 

Niepowtarzalne wydarzenia fabularne i związane z królestwami

Każda grywalna frakcja posiada niepowtarzalny zestaw wymagań “królewskich”, które zaawansowany i sprytny gracz musi spełnić. Po ich zaliczeniu, pojawi się możliwość stworzenia i nazwania nowego królestwa dla twojej frakcji. Odzwierciedla to lub zmienia przebieg rzeczywistych wydarzeń.

Dodatkowo, każda frakcja posiada własne wydarzenia fabularne, dzięki którym wraz z rozwojem kampanii, pojawiają się nowe wyzwania i dylematy. Są one inspirowane wydarzeniami historycznymi - niektóre wybory są zgodne z realiami historycznymi, inne spowodują, że to gracz wytyczy własną ścieżkę rozwoju królestwa.

 

Nowe technologie i budynki

Era Karola Wielkiego zawiera wiele technologii i budynków charakterystycznych dla nowego okresu. W miarę postępów w kampanii, pojawiać się będą szczególnie te, które odzwierciedlają rodzące się idee feudalizmu i etosu rycerskiego.

Wiele budynków daje też premie nie tylko własnym prowincjom, ale też terytoriom ościennym. W związku z tym możliwa jest większa specjalizacja w różnych obszarach geograficznych. Dzięki różnym połączeniom prowincji, zyskuje całe twoje królestwo.

Dodatkowo, choć konflikty są powszechne, dostępne są też bardziej pokojowe warunki zwycięstwa. Czy zdołasz się sprawdzić jako litościwy, acz przebiegły władca?

 

Agenci i umiejętności

Agenci są teraz bardziej wyspecjalizowani niż kiedykolwiek – skrytobójcy, szpiedzy i kapłani (lub imamowie) mają teraz potężniejsze, ale bardziej konkretne umiejętności. Nie można ich już używać we wszelkich możliwych sytuacjach.

Obok generałów, także agenci posiadają teraz nowe drzewa umiejętności o bardziej zróżnicowanych gałęziach. Z czasem daje to coraz więcej możliwości ich rozwoju i specjalizacji.

Wreszcie, nowe dziedzictwa armii i marynarki koncentrować się będą na premiach, promujących zdecydowany styl gry.

Wymaga podstawowej wersji gry Total War: ATTILA na platformę Steam do działania.

 • Wersja Językowa Polska - napisy
 • PEGI 16+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Dodatek - DLC

Total War: ATTILA – Viking Forefathers Culture Pack (PC) KLUCZ

Viking Forefathers Culture Pack dodaje Nordów jako nową grywalną kulturę do Total War ™: ATTILA. Te frakcje mogą być wykorzystywane w jedno- lub wieloosobowym trybie kampanii oraz w bitwach niestandardowych i wieloosobowych.
29,99 zł

Total War: ATTILA – Pakiet Kultur Długobrodych DLC (PC) KLUCZ

Pakiet Kultur Długobrodych dodaje trzy nowe grywalne frakcje do Total War™: ATTILA. Longobardowie, Burgundowie i Alemanowie są dostępni w kampanii dla jednego i wielu graczy, a także w bitwach własnych i dla wielu graczy.
29,99 zł

Total War: ATTILA – Krew i ogień (PC) KLUCZ

Barbarzyńcy powstają, a Hunowie zalewają świat. Tymczasem cesarstwo zachodniorzymskie chwieje się w posadach, przebijane tysiącem mieczy. Nadchodzi koniec. Nadchodzi era krwi i ognia!
10,99 zł

Total War: ATTILA – Pakiet kultur celtyckich DLC (PC) KLUCZ

Pakiet kultur celtyckich zawiera trzy nowe grywalne frakcje dla Total War™: ATTILA. Piktowie, Kaledończycy i Ebdanianie są dostępni w trybach kampanii pojedynczej i dla wielu graczy, a także w bitwach własnych i dla wielu graczy.
30,99 zł

Total War: ATTILA – Imperia Piasku DLC (PC) KLUCZ

Pakiet kulturowy Imperia Piasku wprowadza trzy nowe grywalne frakcje i nowe funkcje religii do gry Total War™: Attila.
32,99 zł

Total War: ATTILA – Ostatni Rzymianin DLC (PC) KLUCZ

Mamy rok 533. W ciągu ostatniego wieku, cesarstwo zachodniorzymskie zostało zmiecione z powierzchni ziemi. Ostatni bastion rzymskiej chwały wciąż jednak trwa w Cesarstwie Bizantyńskim na wschodzie. Ta, wciąż licząca się siła, marzy o odzyskaniu dawnej potęgi.
69,90 zł

Napisz swoją recenzję

Total War: ATTILA – Pakiet Kampanii Era Karola Wielkiego (PC) KLUCZ

Total War: ATTILA – Pakiet Kampanii Era Karola Wielkiego (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty