Star Trek™ The Video Game (PC)  + DLC KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Star Trek™ The Video Game (PC) + DLC KLUCZ

Po raz pierwszy w historii fani gier wideo będą mogli zagrać jako dwaj najwięksi bohaterowie science-fiction - Kirk i Spock. Oto STAR TREK™, nagrodzona i całkowicie oryginalna gra z trybem współpracy, która rozszerza świat Star Treka™. Akcja gry toczy się w odnowionej, niezwykle popularnej wersji Star Treka™, w XXIII wieku. Ta strzelanka, oparta o wykorzystanie osłon, przenos...

Więcej szczegółów

7075

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 59.99 zł

Twoja cena: 54,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.65 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Edycja gry dostępna w Polsce zawiera język angielski. Platforma Steam daje jednak możliwość zainstalowania wersji polskiej, która nie była przygotowana przez Dystrybutora.

 

 

Zamów grę wideo STAR TREK™ w przedsprzedaży i zyskaj unikatowy Elite Officer Pack do pobrania. Pakiet zawiera szereg mundurów, rodzajów broni i wyposażenia.:

- Stealth Pack – mundury kamuflujące dla Kirka i Spocka oraz karabin snajperski Starfleet Type IV Stealth Sniper Rifle z dodatkową amunicją
- Brawler Pack – skórzany strój dla Kirka oraz strój Vulcan Science Academy dla Spocka
- Kelvin Pack – mundury U.S.S. Kelvin dla Kirka i Spocka oraz fazer ręczny U.S.S. Kelvin
- Academy Pack – mundur kadeta floty gwiezdnej dla Kirka, mundur oficera floty gwiezdnej dla Spocka oraz fazer akademii
- Kobayashi Maru Pack – mundury Kobayashi Maru dla Kirka i Spocka

 

 


Zagraj jako dwaj najwięksi bohaterowie science-fiction - Kirk i Spock. Oto STAR TREK™, nagrodzona i całkowicie oryginalna gra z trybem współpracy, która rozszerza świat Star Treka™. Akcja gry toczy się w odnowionej, niezwykle popularnej wersji Star Treka™, w XXIII wieku. Ta strzelanka, oparta o wykorzystanie osłon, przenosi gracza w świat bogatej i oryginalnej fabuły oraz dynamicznych walk.

 

Gra Star Trek™ stworzona została przez wielokrotnie doceniane studio Digital Extremes z Ontario (twórców m.in. Bioshock 2, Dark Sector, The Darkness 2). Oryginalny scenariusz napisała zdobywczyni nagrody BAFTA, Marianne Krawczyk.CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:

 


AUTENTYCZNY ŚWIAT STAR TREK


POZNAJ ZAŁOGĘ - Obsada filmu Star Trek™ z roku 2009 udzieli głosów postaciom - m. in. Chris Pine jako Kirk oraz Zachary Quinto jako Spock.


ORYGINALNA, OSOBNA FABUŁA - Wydarzenia w grze toczą się po filmie Star Trek™ (2009) i kontynuują podróż po nowym wszechświecie z zupełnie nowym, oryginalnym wątkiem.


ODKRYCIA - Poznawaj nowe obszary na Enterprise i innych statkach, eksploruj nigdy wcześniej nie widziane sektory w całej galaktyce, zwiedzaj egzotyczne planety, zdradliwe dżungle, odległe stacje kosmiczne i inne miejsca.

 


ASYMETRYCZNA GRA W TRYBIE WSPÓŁPRACY JAKO KIRK / SPOCK


NIEPOWTARZALNA WSPÓŁPRACA - Gra Star Trek™ została od początku stworzona z myślą o trybie współpracy. Poznaj znacznie różniące się style rozgrywki oraz zdolności postaci - w jednej grze! Oto najbardziej dopracowana i zróżnicowana rozgrywka w trybie współpracy dla konsol obecnej generacji.


ODRODZENIE KIRKA I SPOCKA - Po raz pierwszy w historii zagraj jako najbardziej znane postacie science-fiction - to jest możliwe tylko w nowej grze Star Trek™! Stawką jest los galaktyki, a więc gracze muszą na sobie polegać i stworzyć drużynę idealną.
 


EPICKA PRZYGODA AKCJI


POWRÓT GORNÓW - Gorny, klasyczni wrogowie ze świata Star Trek™, powracają, by podbić galaktykę. Ich jad może zatruć, wywołać halucynacje, a nawet zabić wrogów. Gorny występują w różnych wielkościach i mają różne umiejętności, a więc mogą siać zniszczenie, niszczyć populację planet oraz przejmować zasoby w różny sposób.

SKALA I RÓŻNORODNOŚĆ –Przygodę w grze Star Trek™ dopełniają wiarygodne scenki oraz wciąż zmieniające się rodzaje rozgrywki. Porywaj statki wroga, poruszaj się w stanie nieważkości i korzystaj z podziemnych cieków wodnych.

BROŃ XXIII WIEKU - W grze Star Trek™ znajdziesz wiele rodzajów broni oraz wyposażenia i skorzystasz z pełni możliwości technologii XXIII wieku. Użyj klasycznej broni Kirka oraz Spocka i wykorzystaj ich umiejętności specjalne, by każde starcie i każda sytuacja bez wyjścia wyglądała inaczej, w zależności od tego z kim i jak grasz.

 

 

 

     

© 2013 Paramount Pictures Corp. TM CBS Studios Inc. STAR TREK™ i powiązane znaki, logotypy i znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi CBS Studios Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Logo NAMCO BANDAI Games jest znakiem towarowym NAMCO BANDAI.

Wymagania minimalne: Windows XP SP2, Intel Core 2 2GHz / AMD Athlon 64 X2 4200+, 2GB RAM, NVIDIA GeForce 9600 / ATI Radeon HD 2900 512MB, 8GB HDD

Wymagania zalecane: Windows Vista, Procesor 2,4 GHz Quad Core, 4GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5850 1GB, 8GB HDD

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 16+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Star Trek™ The Video Game (PC)  + DLC KLUCZ

Star Trek™ The Video Game (PC) + DLC KLUCZ

Po raz pierwszy w historii fani gier wideo będą mogli zagrać jako dwaj najwięksi bohaterowie science-fiction - Kirk i Spock. Oto STAR TREK™, nagrodzona i całkowicie oryginalna gra z trybem współpracy, która rozszerza świat Star Treka™. Akcja gry toczy się w odnowionej, niezwykle popularnej wersji Star Treka™, w XXIII wieku. Ta strzelanka, oparta o wykorzystanie osłon, przenos...

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty