Karaski: What goes Up... (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Karaski: What goes Up... (PC) KLUCZ

208702

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 37,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.14 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


Towarzyszu, Słuchajcie! Pierwszy Sterowiec Wspaniałej Wspólnoty Narodów padł ofiarą sabotażu! Odkryj co ukrywają pasażerowie i spisz makabryczny wniosek. Zagadka kto tego dokonał z otwartym zakończeniem, w której inni mogą podejrzewać CIEBIE jeśli nie jesteś ostrożny! Spasibo!

 

Każdy podejrzany skrywa jakiś sekret i ma unikatową osobowość którą możesz odkryć w nieliniowy sposób za pomocą dialogów, skradania się, włamując się do ich pokojów lub upijając ich! Dostosuj swój styl gry za pomocą wielu narzędzi, ale nie daj się złapać na węszeniu – zwrócisz w ten sposób uwagę innych osób na siebie i zaczną cię podejrzewać. Kto wie, może to byłeś tak naprawdę ty? Wiele zakończeń i rozwiązań może prowadzić do różnych rezultatów.

 

Kto odpowiada za sabotaż? Kto może być uwolniony od zarzutów? Twoje akcje i opcje dialogowe tworzą historię w tle oraz przyszłe rezultaty. To ty opowiadasz historię.

 

Kluczowe cechy:

  • Wciągająca historia
  • Wiele zakonczeń
  • Złożone postacie oraz bogate dialogi
  • Skradanie się
  • Nieliniowa eksploracja
  • Wiele metod i rozwiązań
  • Zróżnicowane narzędzia aby dopasować się do twojego stylu gry
  • … bezglutenowa!

Minimalne:

System operacyjny: Windows 7, Procesor: Intel Core 2 Duo 2 GHz, Pamięć: 1 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9, Dysk twardy: 750 MB

 

Zalecane:

System operacyjny: Windows 7, Procesor: Intel i5, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: GeForce GTX 670, DirectX: wersja 9.0c, Dysk twardy: 750 MB

Napisz swoją recenzję

Karaski: What goes Up... (PC) KLUCZ

Karaski: What goes Up... (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty