The Black Death (PC) EARLY ACCESSKLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

The Black Death (PC) EARLY ACCESSKLUCZ

207996

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 79.9 zł

Twoja cena: 65,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.98 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


UWAGA! Gra znajduje się we Wczesnym Dostępie (Early Access) i niektóre jej funkcje mogą ulec zmianie po wydaniu ostatecznej wersji.

 

Średniowieczna Europa to w najlepszym wypadku bezlitosne miejsce. Niebezpieczeństwa i choroby są zawsze obecne i przetrwanie jest zawsze wyzwaniem. Ale teraz, Europa jest świadkiem jednego z najgorszych wydarzeń - plaga dżumy, która opanowała cały kontynent, wiodąc za sobą śmierć i rozpacz. Teraz ludzie muszą walczyć o ograniczone zasoby - najmądrzejsi, oportuniści i ludzie władzy mają największe szanse na przeżycie. Najuboższych, najsłabszych i najbardziej narażonych czeka niemal pewna śmierć.

 

The Black Death jest wieloosobową grą w przetrwanie, która pozwala ci wybrać własną drogę w tej mrocznej, średniowiecznej krainie, ze zróżnicowaną populacją mieszkańców, przyrodą i ofiarami zarazy. Zapisz swoją własną historię na wiele różnych sposobów - zostań kowalem; broń słabszych jako rycerz; lub zarabiaj na życie jako kupiec. Im bogatszy się stajesz, im będziesz silniejszy, tym większe masz szanse przetrwać.

 

Najważniejsze cechy wersji Early Access:

 • Przetrwaj. Nie tylko dżuma jest zagrożeniem. Poluj, zbieraj plony lub kradnij zasoby, aby uniknąć spotkania z zarazą w tym nieprzystępnym średniowiecznym świecie.
 • Żyj. Wybierz zawód pasujący do twojego stylu gry. Walcz jako członek Milicji lub uprawiaj pola jako Chłop – wybór należy do ciebie.
 • Walcz. Dobrze dobieraj swoje wyzwania. Ostrożnie planuj swoje cięcia i odparcia, a potem uderz w swoich przeciwników wykorzystując unikatowy system walki.
 • Odkrywaj. Zainspirowany krajobrazem Zachodniej Europy, świat gry oferuje 8km2 terenu z cyklem dnia/nocy, zwierzętami oraz wieloma postaciami, z którymi wejdziesz w interakcję.
 • Kupuj. Wszystko ma swoją cenę. Broń, zbroje, domy i więcej możesz kupić w całej krainie. Sposób, w jaki zarobisz na te dobra, zależy wyłącznie od ciebie…

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7/8, Procesor: 2 GHz Dual-Core 64-bit, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX11, 1 GB VRAM, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni


ZALECANE:
System operacyjny: Windows 7/8, Procesor: Quad-core Intel/AMD, 2.5 GHz, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX11, 1 GB VRAM, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 16+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek MMO

Napisz swoją recenzję

The Black Death (PC) EARLY ACCESSKLUCZ

The Black Death (PC) EARLY ACCESSKLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa