AWE (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

AWE (PC) KLUCZ

211173

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 3,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.12 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Nie ma punktów za ten produkt.


Awe to gra w boga polegająca na wyrażaniu swojej kreatywności poprzez kształtowanie i budowanie ekosystemów planet w spokojnej, relaksującej atmosferze, której towarzyszy znakomita, minimalistyczna grafika 3D oraz nastrojowa muzyka.

 

Ciągłe uczucie postępu i odkryć podtrzymają zainteresowanie gracza przy przechodzeniu pomiędzy kolejnymi przypominającymi łamigłówki poziomami, prowadząc go do ostatecznego zrozumienia jego miejsca i celu jako bóstwa w tym uniwersum, które stworzył. Celem nie jest stworzenie trudnej gry, a chociaż niektóre łamigłówki mogą wydać się bardziej złożone niż pozostałe, zawsze można je łatwo rozwiązać.

 

Cechy gry:

  • Kojąca Estetyka: Grafika w 3D z niewielką liczbą polygonów, muzyka i efekty dźwiękowe łączą się w celu stworzenia relaksującej, pasywnej atmosfery. Samo doświadczanie estetyki gry przed wchodzeniem z nią w interakcje jest przyjemne.
  • Podróż: Postępy i odkrycia są motywem przewodnim. Postęp przy przechodzeniu przez gracza przez kolejne łamigłówki z coraz większą złożonością i odkrycia, jakie nowe elementy do tworzenia i nowe zasady mogą zaoferować kolejne planety.
  • Duchowość: Gracz to bóg w uniwersum, które potrzebuje ukształtowania. Narracyjne podpowiedzi podkreślą postęp gracza i poprowadzą go do odkrycia jego prawdziwej natury i celu.

System operacyjny: Windows 7/Windows 8, Procesor: Dual Core CPU 2.00GHz, Pamięć: 1024 MB RAM, Karta graficzna: GeForce 8600 / Radeon HD 3670 / Intel HD 4000, DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 300 MB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam

Napisz swoją recenzję

AWE (PC) KLUCZ

AWE (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa