HassleHeart (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

HassleHeart (PC) KLUCZ

211176

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 11,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.36 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


HassleHeart to niesamowita gra zręcznościowa o tracącym energię robocie zmuszonym do wyrywania serc, by przetrwać.

Przechodząc pomiędzy etapami, na które gra jest podzielona, Roboto dowie się o istnieniu legendarnego Złotego Serca, gwarantującego nieśmiertelność każdemu, kto je odnajdzie. Aby je dostać, będzie musiał stanąć twarzą w twarz z wieloma zabawnymi postaciami.

 

HassleHeart to niezwykle wciągająca gra zręcznościowa z prostymi mechanikami.

Gracz steruje Roboto za pomocą przycisków WASD oraz SPACE, wyrywając serca ludziom na ulicy. Ale zadanie nie jest takie proste, jak może się to z początku wydawać, ponieważ ludzie będą uciekać, gdy Roboto się pojawi.

 

Aby ich ścigać, Roboto będzie mógł odnaleźć przynętę wewnątrz tajemniczych pudeł. Gdy przynęta zostanie umieszczona na ziemi, Roboto musi jedynie wycofać się i oczekiwać na to, aż ktoś da się złapać w pułapkę. Wtedy nadchodzi moment na wyrwanie serca ofiary i zdobycie jej energii.

 

Odkrywaj pięć różnych poziomów i zbadaj legendę o Złotym Sercu, które zapewnia nieśmiertelność każdemu, kto odbierze je „Finałowemu Bossowi”.

 

Uważaj, energii jest niewiele, a ludzie będą walczyć o swoje życia!

PC

System operacyjny: Windows XP, Procesor: 2.16 GHz intel Core 2 Duo, Pamięć: 1 GB RAM, DirectX: Wersja 9.0, Miejsce na dysku: 200 MB dostępnej przestrzeni

 

MAC

System operacyjny: OS X Snow Leopard (10.6), Procesor: 2.16 GHz intel Core 2 Duo, Pamięć: 1 GB RAM, Miejsce na dysku: 200 MB dostępnej przestrzeni

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 16+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

HassleHeart (PC) KLUCZ

HassleHeart (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty