Nearwood - Collector's Edition (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Nearwood - Collector's Edition (PC) KLUCZ

214882

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 37.9 zł

Twoja cena: 36,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.11 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajPokieruj losem magicznego świata. Wyrusz w podróż do Nearwood. Ekscytacja rozwija się za sprawą serii rygorystycznych wyzwań ze zwrotami i zmianami sytuacji przez cały czas – a wszystko to wśród pięknie animowanych scenerii. Los krainy Nearwood leży w twoich rękach – uwolnij ją od zła!

 

Królestwo przeżywające trudności

Podróżu przez mistyczne miejsce pełne uroczych postaci zakrytych przez cień zbliżającej się katastrofy. Nowe zagrożenie majaczy nad Nearwood: zimna zabójcza zima rzuca cień na krainę. Niegdyś zielone i bujne krajobrazy są zamarznięte i pokryte śniegiem, odpędzając gnomy od spokojnej wioski na obrzeżach królestwa.

 

Potężna mściwa siła

Siła zła czai się w pobliżu. Fey, Doradca, wzywa na pomoc Jane Lockwood; kawałek po kawałku posuwają się naprzód ku źródłu morderczego zimna, które okazuje się być czymś więcej niż zaledwie kaprysem pogody. Starodawna niszczycielska siła obudziła się, by objąć Nearwood we władanie. Po tysiącleciach spędzonych w uwięzieniu, potężny Killiman wraca, by się zemścić!

 

Zaczarowana ale przeklęta kraina

Epicka podróż przechodzi przez magiczną krainę pełną gnomów, Paczaczy i innych niezwykłych istot stawiających czoła zagrożeniu. Czy Jane i Fey zdołają pomóc mieszkańcom krainy przetrwać spustoszenie spowodowane przez potężny zimowy mróz i odkryć tajemnicę, która spowija królestwo zagładą?

 

Opcje i bonusy Nearwood

Ciesz się niezliczonymi godzinami zabawy w tej familijnej grze. Edycja kolekcjonerska zawiera szereg wspaniałych dodatków. Bonusy w tej rekreacyjnej grze przygodowej dodadzą jeszcze więcej zabawy dla ciebie.

  • Piękne tapety na pulpit
  • Nastrojowa ścieżka dźwiękowa i grafiki koncepcyjne
  • Pełne ugłosowienie. Wszystkie postaci w pełni animowane
  • Snoopedia
  • Bonus: Znajdź urocze małe Paczacze ukrywające się w każdej scenie

System operacyjny: Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8¹, Procesor: Pentium (lub odpowiednik AMD®) 2.0 GHz, Pamięć: 512MB RAM, Dysk twardy: 1106MB, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX®, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX®, DirectX®: wersja 9.0, Kontrolery: klawiatura, mysz

 

Uprawnienia administratorskie są wymagane do poprawnego zainstalowania programu na systemach Windows XP/Vista/7/8.

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Nearwood - Collector's Edition (PC) KLUCZ

Nearwood - Collector's Edition (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty