Plants vs Zombies Garden Warfare 2 PL PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Plants vs Zombies Garden Warfare 2 PL PC KLUCZ

W Plants vs. Zombies™ Garden Warfare 2 walka o przedmieścia przeradza się w istne szaleństwo!

Więcej szczegółów

Dostępność: Produkt wirtualny - natychmiastowa dostawa na email

Cena sugerowana : 199.9 zł

Twoja cena: 68,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.07 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


W Plants vs. Zombies™ Garden Warfare 2 walka o przedmieścia przeradza się w istne szaleństwo! W nowej odsłonie zwariowanej, wciągającej strzelanki musisz ponownie zmierzyć się z Dr. Zombossem. Przywódca zombie jeszcze bardziej wzmocnił swą hordę i zamienił przedmieścia w raj dla umarlaków. Na szczęście nie wszystko stracone – po raz pierwszy rośliny przejmują inicjatywę i przechodzą do otwartego ataku, by odzyskać swą ziemię. Poprowadź rośliny do walki w nowym trybie „Herbal Assault” dla 24 graczy, wybierz stronę w 4-osobowym trybie współpracy lub zagraj w pojedynkę.

Gra w polskiej wersji językowej (napisy)

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

• Rośliny w natarciu — Po raz pierwszy w historii serii rośliny mogą przejść do ofensywy. Poprowadź rośliny do walki w nowym trybie „Herbal Assault” dla 24 graczy lub broń terytorium zombiaków w 4-osobowym trybie współpracy „Graveyard Ops”.

• Bohaterowie wszech czasów — Rozwiń strategiczny potencjał podwórkowej bitwy dzięki 14 klasom postaci oraz ponad 100 grywalnym roślinom i zombie z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

• Graj tak, jak lubisz — Poznaj ponad 7 porywających trybów gry. Bierz udział w szalonych 24-osobowych starciach w „Herbal Assault” i „Gardens & Graveyards”, opowiedz się po stronie roślin lub zombie w 4-osobowym trybie współpracy albo graj w każdy tryb w pojedynkę lub w kooperacji na podzielonym ekranie (nie musisz mieć konta Xbox Live Gold ani PS Plus).

• Żyjący świat PvZ — Walka o przedmieścia wkracza w decydującą fazę. Poznaj 12 wyjątkowych, tryskających humorem map, przekształcone przez Zombossa krajobrazy, zatłoczoną przestrzeń powietrzną i mnóstwo czekających na odkrycie sekretów.

 
  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Rok premiery 2016
  • Platforma Cyfrowa ORIGIN
  • Gatunek TPP - Strzelaniny 3D
  • Multiplayer - Sieć Posiada

Napisz swoją recenzję

Plants vs Zombies Garden Warfare 2 PL PC KLUCZ

Plants vs Zombies Garden Warfare 2 PL PC KLUCZ

W Plants vs. Zombies™ Garden Warfare 2 walka o przedmieścia przeradza się w istne szaleństwo!

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty