Anarcute (PC) KLUCZ

253318

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 59.95 zł

Twoja cena: 57,95 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.74 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Anarcute to najśliczniejsza gra o zamieszkach, z chwytliwym stylem artystycznym i unikatową rozgrywką w stylu tłumnego beat’em all!

 

Nadeszły mroczne czasy. Grupa złych korporacji przejęła największe miasta na świecie. Przejęły one kontrolę nad mediami, zrobiły pranie mózgu policji, a teraz bezwstydnie rządzą życiami obywateli ze swoich drapaczy chmur.

Nadszedł czas, by działać! Przejmij kontrolę nad rewolucją, by stawić czoła przerażającemu Patrolowi Prania Mózgu, który zdominował świat.

 

Stanowimy jedność!

W Anarcute nie sterujesz pojedynczą postacią, ale całym tłumem! Im większa jest grupa, tym potężniejsza się staje. Budź innych buntowników w miastach i powiększaj rewoltę, by wyzwalać niszczące zdolności!

 

Miast to twój plac zabaw

Budka telefoniczna, hydranty przeciwpożarowe, kosze na śmieci, rowery, samochody… wykorzystuj obiekty miejskie jako pociski. Jeśli twój tłum jest wystarczająco duży, będziesz nawet w stanie zburzyć całe budynki i sprawić, że zawalą się na twoich przeciwników!

 

Walcz z Patrolem Prania Mózgu

Twoi przeciwnicy nie zawahają się przed niczym i wykorzystają cały imponujący arsenał sprzętu, by powstrzymać cię przed zrealizowaniem celów. Lasery, Elektryczne Wieżyczki, Roboty-Pająki, Helikoptery i Moździerze to tylko niektóre spośród wielu pułapek i przeciwników stojących na twojej drodze.

 

Szerz rewolucję na całym świecie

W czasie twojej podróży odwiedzisz 5 miast z unikatową oprawą graficzną i dźwiękową. Od Tokio po Paryż, a także wędrując przez Reykjavik i Miami, Patrol Prania Mózgu nie da ci wytchnienia. Odkryj każdy zakamarek miast, by odnaleźć wszystkie zwierzęta i dostosować tłum do własnych oczekiwań.

 

Nadszedł czas uroczej rewolucji!

 

Kluczowe cechy:

  • Poprowadź grupę przeuroczych buntowników i siej zamęt na cały świecie walcząc ze złem
  • Podnieś dowolny przedmiot na ulicy i rzuć nim w Patrol Prania Mózgu
  • Zburz dowolny budynek na swojej drodze i korzystaj z planu miasta
  • Walcz z Patrolem Prania Mózgu, straszliwą siłą gotową na wszystko, byle tylko cię powstrzymać
  • Odkrywaj świat i uwolnij go!

System operacyjny: Windows Vista, Processor: Dual Core CPU, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z Direct X9.0c, DirectX: wersja 9.0c, Dodatkowe informacje: zintegrowane chipsety graficzne nie są wspierane

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Anarcute (PC) KLUCZ

Anarcute (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty