8Days (PC/MAC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

8Days (PC/MAC) KLUCZ

254491

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 52.99 zł

Twoja cena: 46,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.41 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


Świat jest zdominowany przez mroczne siły od zarania dziejów ludzkości. Nazywane Mistrzami Ludzkości przez tych, którzy znajdują się pod ich bezpośrednią kontrolą, te siły nie zawahają się przed niczym, by ochronić swoje interesy, wliczając w to rozpoczynanie wojen.

 

W 8DAYS kompania najemników Z.R.D. (Złoto, Ropa i Diamenty S.A.) oraz Magazyn 8DAYS to dwa współczesne narzędzia do kontrolowania mas. Z.R.D. to przede wszystkim siła porządkowa, a 8DAYS gwarantuje zachowania stronniczości opinii publicznej. W 8DAYS gracze wcielają się w rolę Loli „Osy” oraz Mike’a „Ducha”, dwojga uznanych za niepotrzebnych najemników Z.R.D.

 

Mike „Duch” Doe (40 lat) urodził się w australijskiej dziczy, w której wszystko może cię zabić, przez co wkrótce stał się ekspertem, który szybko nauczył się jak walczyć o przetrwanie. Jego twarz uległa poparzeniu w wypadku, gdy był dzieckiem.

Brał udział w tajnych operacjach i został uznanym za zaginionego w akcji podczas Drugiej Wojny w Zatoce Perskiej. Najnowsze raporty wywiadu wskazują, że był członkiem rosyjskich sił podczas ataku na moskiewski teatr na Dubrowce w 2002.

 

Lola „Osa” Cruz (24 lata) urodziła się w górach Chiapas, jej nauczycielem był Podkomendant Juanes. Przetrwała paramilitarną zasadzkę w 2013, podczas której zginął jej mentor.

Wkrótce potem zdecydowała się ona działać w cieniu, by skończyć z ukrytymi siłami, które tchórzliwie zabiły jej mentora.

 

Twoim pierwszym zadaniem jako najemnika jest wyruszyć na Wschód i przełamać światowe embargo na ryż, które uniemożliwia elitom Zachodu cieszyć się swoim codziennym sushi. Musisz wymóc na lokalnym dyktatorze zakończenie tego nielegalnego embarga.

 

Oprócz misji jako skazani na eliminację najemnicy Z.R.D., macie za zadanie stawić czoła tym konfliktom i zakończyć je… podejmiecie się tego?

 

Cechy gry:

  • Strzelanka na dwa drążki analogowe.
  • Ogromna możliwość powtarzania: każdy rozdział ma sekrety do odnalezienia. Projekt poziomów pozwala graczom przechodzić je na różne sposoby przy każdej rozgrywce.
  • Tryby jednoosobowy oraz lokalnej współpracy dla dwóch graczy.
  • Gra posiada złożoną mechanikę zręcznościówek 2D udoskonaloną o sterowanie 3D (kombinacja klawiatury i myszy, gamepad z dwoma drążkami analogowymi).

PC

System operacyjny: Windows 7, Procesor: 2.16 GH Intel Core 2 Duo, Pamięć: 2 GB RAM, DirectX: Wersja 9.0, Miejsce na dysku: 256 MB dostępnej przestrzeni

 

MAC

System operacyjny: 10.8.5, Procesor: 2.16 GH Intel Core 2 Duo, Pamięć: 2 GB RAM, Miejsce na dysku: 512 MB dostępnej przestrzeni, Dodatkowe uwagi: wspierane są jedynie oryginalne gamepady dla Xbox 360 i PlayStation 3

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

8Days (PC/MAC) KLUCZ

8Days (PC/MAC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty