Shiny (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Shiny (PC) KLUCZ

262371

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 49.9 zł

Twoja cena: 36,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.11 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


SHINY – Roboty też mogą mieć serce!

 

Pozostawiony na pastwę losu po tym jak ludzkość opuściła skazaną na zagładę planetę Aurora, robot Kramer 227 musi znaleźć sposób na gromadzenie energii i ocalenie jego robotycznych przyjaciół zanim planeta zderzy się z własnym słońcem. W swojej podróży, Kramer będzie przeszukiwać planetę i pokonywać wymagające przeszkody, starając się jednocześnie oszczędzić ograniczone zapasy energii życiowej, by zasilać siebie i swoich przyjaciół w podróży do bezpiecznego schronienia.

 

Kramer będzie zbierał i dzielił się energią z innymi robotami, pomagając im w ucieczce przed zagrożeniami. Będzie musiał wskakiwać i przeszukiwać każdą platformę w każdym zakamarku 20 rozległych poziomów, by odnaleźć wszystkich jego przyjaciół. Energia na Aurorze się wyczerpuje, więc Kramer będzie musiał zbierać baterie lub wykorzystywać generatory do podładowania się, gdyż każda czynność zużywa energię. Różne wzmocnienia zbierane po drodze, takie jak plecaki odrzutowe, sfery energii oraz regulatory temperatury, mogą pomóc mu w tej ważnej podróży.

 

 Shiny to gra o ratowaniu istnień, więc jest pozbawiona przemocy.

 

Cechy gry:

  • Ciesz się pozbawioną brutalności platformową grą akcji.
  • Odkryj 20 rozległych poziomów.
  • Zarządzaj poziomem swojej energii – źródłem życia robotów!
  • Korzystaj z ciekawych wzmocnień znajdywanych po drodze.

System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10, Procesor: Intel Core i3, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: GeForce GTX 550 lub odpowiednik, kompatybilna z DirectX 11, DirectX: wersja 11, Dysk twardy: 5000 MB, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX® 11

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Shiny (PC) KLUCZ

Shiny (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty