RPG Maker MV (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

RPG Maker MV (PC) KLUCZ

163528

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 254.9 zł

Twoja cena: 234,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 7.05 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Wystarczająco POTĘŻNY dla developera, wystarczająco PROSTY dla dziecka, wystarczająco WSZECHSTRONNY dla każdej platformy!

Przez lata RPG Maker był najprostszym sposobem, aby stworzyć swoją własną komputerową grę RPG. Robiliśmy wszystko, by zapewnić każdemu użytkownikowi, niezależnie od jego doświadczenia czy poziomu umiejętności, narzędzia do tworzenia gier, z których byłby dumny. Teraz, dzięki RPG Maker MV, twoja gra nie będzie działać tylko na PC, ale będzie też bardziej elastyczna. Stwórz swoją grę na komputerze z systemem Windows lub OS X, a następnie zakoduj ją dla systemów Ios, Android, Windows, OS X, a nawet graj w nią w przeglądarce dzięki HTLM5!

 

TWÓRZ GRY NA DOWOLNIE WYBRANE PLATFORMY NA DOWOLNYM KOMPUTERZE

RPG Maker MV można uruchomić w systemach Windows i Mac OS X. Użytkownicy mogą również eksportować gry dla następujących platform:

  • Windows/EXE
  • MacOSX/APP
  • Android/APK
  • iOS/IPA
  • HTML 5 dla przeglądarek internetowych

 

ZBUDUJ SWÓJ ŚWIAT ZA POMOCĄ UDOSKONALONEGO EDYTORA MAP

RPG Maker MV wykorzystuje przyjazny dla użytkownika system map, który pomoże ci zbudować świat RPG twoich marzeń. Dzięki dodatkowej zautomatyzowanej warstwie górnej, mapowanie w MV jest prostsze niż kiedykolwiek.

 

OŻYW SWÓJ ŚWIAT DZIĘKI PROSTEMU SYSTEMOWI WYDARZEŃ

W RPG Maker MV korzystasz z prostego, intuicyjnego systemu zdarzeń. Możesz łatwo i szybko tworzyć postacie niezależne, z którymi twoi bohaterowie mogą wchodzić w interakcje, łamigłówki do rozwiązania przez nich oraz zadania do wykonania.

 

ZACZNIJ NATYCHMIAST TWORZYĆ DZIĘKI WBUDOWANEJ BAZIE ZASOBÓW

RPG Maker MV, tak jak poprzednie programy RPG Maker, zawiera własne zasoby graficzne i dźwiękowe do wykorzystania w twoich grach. Od sprite’ów po battlery, od efektów dźwiękowych po muzykę. MV posiada zasoby do gier z gatunku fantasy i science-fiction, możesz też łatwo dodawać więcej.

 

WYKORZYSTUJ DWA RÓŻNE TRYBY BITEWNE, DOSTĘPNE OD RAZU

Dzięki jednemu zaznaczeniu odpowiedniego pola w opcjach, możesz przełączać się pomiędzy systemami klasycznego widoku bitwy od przodu oraz z boku.

 

UŻYWAJ MYSZY LUB EKRANU DOTYKOWEGO DO GRANIA W SWOJE GRY

Masz już dość grania w gry stworzone w RPG Maker za pomocą klawiatury? Dzięki RPG Maker MV gra pozwoli graczowi na granie przy pomocy myszy lub ekranu dotykowego.

 

ZOBACZ SWOJĄ GRĘ W WYŻSZEJ ROZDZIELCZOŚCI

RPG Maker MV może pokazać więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki domyślnej powiększonej 1,5 raza rozdzielczości, sprite’y mogą pokazać więcej emocji, zaś sceneria będzie bardziej szczegółowa niż kiedykolwiek.

 

KORZYSTAJ Z WTYCZEK DLA STWORZENIA W PEŁNI ZINDYWIDUALIZOWANEJ GRY

Chcesz dostosować swoją grę jeszcze BARDZIEJ? Używaj wtyczek, aby zmienić wszystko tak jak TY sobie życzysz. Możesz pobrać je z Internetu lub opanować JavaScript i napisać własne! Dzięki naszemu nowemu menedżerowi wtyczek, możesz po prostu załadować wtyczkę do pliku gry, a następnie skonfigurować ją bezpośrednio w edytorze.

PC

System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (32bit/64bit), Procesor: Intel Core2 Duo, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9/OpenGL 4.1, Dysk twardy: 1 GB, Dodatkowe informacje: rozdzielczość 1280x768

 

Mac

System operacyjny: Mac OSR X 10.10, Procesor: Intel Core2 Duo, Karta graficzna: kompatybilna z OpenGL, Dodatkowe informacje: rozdzielczość 1280x768

  • Wersja Językowa Angielska
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam

Napisz swoją recenzję

RPG Maker MV (PC) KLUCZ

RPG Maker MV (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa