Symulator Kromki Chleba (PC) PL + BONUS! KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Symulator Kromki Chleba (PC) PL + BONUS! KLUCZ

205333

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 29,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.9 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


Symulator Kromki Chleba w tym wydaniu zawiera dodatkowo cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry!

 

Twórcy gry Surgeon Simulator z dumą przedstawiają jej prequel - przygodę z bohaterem innym niż wszyscy! „I am Bread” to epicka opowieść o podróży, jaką odbywa kromka chleba, aby stać się tostem. Weź nieustraszonego, sypiącego okruszkami podróżnika w podróż z jego naturalnego środowiska kuchennego, poprzez dom niczego niespodziewającego się właściciela do świata zewnętrznego. Ten chleb odważnie pójdzie tam, dokąd nigdy nie dotarł żaden inny chleb…

 

Oprócz najgłębszej historii kiedykolwiek ukazanej w grze komputerowej, o kromce chleba, znajdziesz tu całe bogactwo porządnie wypieczonych opcji do wgryzienia się. Dodatkowe tryby gry i inne rodzaje pieczywa zaspokoją wszystkie gusta! Ustanawiaj rekordy prędkości na wszystkich poziomach jako bajgiel; wypełnij swoje przeznaczenie jako pieczywo chrupkie w trybie Cheese Hunt; rozładuj swoje napięcie jako bagietka i roztrzaskaj wszystko w trybie Rampage. Aha, czy wspominaliśmy, że chleb wyruszy także w kosmos?

 

Kluczowe cechy:

  • Tryb Historii: Wyrusz w epicką podróż, aby stać się tostem! Zmagaj się ze wszystkimi zagrożeniami na twojej drodze do smakowitości, gdy idziesz po przygodę przez dom niczego niespodziewającego się właściciela: od kuchni, przez dom, do salonu, a następnie wyjdź na zewnątrz do ogrodu i dalej.
  • Tryb Pościgu za Serem: Wypełnij swoje przeznaczenie jako pieczywo chrupkie, polując na ser, którym będziesz mógł się otulić. Czy znajdziesz wszystkie kawałki, zanim się połamiesz?
  • Tryb Wyścigów Bajgli: Zaspokój swój apetyt na prędkość i bajgle ścigając się przez punkty kontrolne na każdym poziomie i ukończ trasy w najkrótszym możliwym czasie.
  • Tryb Rozwałki: Spowoduj tak duże zniszczenia, jak to tylko możliwe w całym domu, niszcząc wszystko w zasięgu wzroku jako (prawdopodobnie) rozzłoszczona bagietka. Mon Dieu!
  • Tryb Zerowej Grawitacji: Dosłownie chleb w kosmosie! Zrób zmyślny użytek z twoich polepszaczy chleba manewrując w środowiskach bez grawitacji, unikając wszelkich unoszących się w przestrzeni zagrożeń wiążących się z trybem Zero-G.
  • Tryb Gry Dowolnej: Odkrywaj świat i graj jako każdy rodzaj chleba który odblokujesz, ciesząc się pełną okruszków frajdą.

System operacyjny: Windows 7, Procesor: 2.4 GHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: Nvidia Geforce GTS 450 lub lepsza, DirectX: wersja 9.0, Dysk twardy: 2500 MB, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX9.0, Dodatkowe informacje: Zalecane korzystanie z kontrolera dla najpełniejszego doświadczenia.

  • PEGI 7+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Symulacje

Napisz swoją recenzję

Symulator Kromki Chleba (PC) PL + BONUS! KLUCZ

Symulator Kromki Chleba (PC) PL + BONUS! KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty