Voyage: Journey to the Moon (PC) KLUCZ

272175

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 15,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.48 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajWciel się w ekscentrycznego Michela Ardana i wyrusz na podbój niewidocznej strony księżyca. Samotny na tajemniczym satelicie, odkryjesz ruiny opuszczonej świątyni i weźmiesz udział w zaskakujących wydarzeniach… Ale czy naprawdę jesteś sam? Dokonuj fantastycznych odkryć i odważ się wyruszyć w największe głębiny księżyca, by rozwiązywać łamigłówki, które pozwolą ci wrócić na Ziemię.

 

Odkryj wspaniałe przypominające sen otoczenia na niewidocznej stronie księżyca. Doświadcz podróży, która doprowadzi do całkowitej zmiany scenerii, oraz nieliniowego skryptu, który przekroczy twoje najśmielsze oczekiwania.

 

 

 

 

© 2014 Microids. All rights reserved. All other trademarks and copyrights are the properties of their respective owners.

System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, Procesor: 1 GHz, Pamięć: 256 MB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX, DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX, Dodatkowe uwagi: klawiatura, mysz

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 3+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Voyage: Journey to the Moon (PC) KLUCZ

Voyage: Journey to the Moon (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty