Void (PC/MAC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Void (PC/MAC) KLUCZ

272184

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 19,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.6 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


Nie ma wystarczająco dużo powietrza ani paliwa, by uchronić się przed wszystkimi pomyłkami lub by odkryć każdy fragment ruin na orbicie. Przeskakuj od wraku do wraku, gdy twoje życie upływa, i odkryj to czego szukasz – lub wydaj swój ostatni dech przy pięknym świetle umierającej gwiazdy.

 

Void to nieśpieszna malownicza symulacja braku tchu z malowniczą grafiką, niesamowicie nerwowym oddychaniem, i zapadającą w pamięć muzyką. Może zaczniesz zastanawiać się nad poświęceniem, ryzykiem, celami, i znaczeniem wszystkiego w twoim prawdziwym życiu. Za co będziesz w stanie oddać życie? Czy oddasz je nawet, jeśli może ci się nie udać?

 

Rozgrywka

Walcz z upływającym czasem i kurczącym się zapasem powietrza, przeznaczając paliwo i wektory siły, by wyznaczać swój tor lotu. Zoptymalizuj swój styl gry pomiędzy przeznaczaniem większej ilości paliwa na szybszy ruch lub oszczędzaniem go do częstszej zmiany kierunków, by nawigować w agorafobicznym polu kosmicznego złomu. Wybierz swoją ścieżkę mądrze, by zbierać więcej powietrza i zapasów paliwa unoszących się w otoczeniu.

 

Rozegraj dwie główne misje, w których tempo łamigłówek jest kontrolowane przez wiedzę gracza i jego zdolności, lub ciesz się nieograniczonym zestawem proceduralnie generowanych mini gier.

PC

System operacyjny: WINDOWS XP / WINDOWS VISTA / WINDOWS 7 / WINDOWS 8 / WINDOWS 10, Procesor: 2 GHz Intel Core 7, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Intel HD 530, Miejsce na dysku: 512 MB dostępnej przestrzeni

 

MAC

System operacyjny: OS X 10.6, Procesor: 2 GHz Intel Core i7, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Intel Iris Pro 1536 MB, Miejsce na dysku: 512 MB dostępnej przestrzeni

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Void (PC/MAC) KLUCZ

Void (PC/MAC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty