Best Buds vs Bad Guys (PC/MAC/LX) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Best Buds vs Bad Guys (PC/MAC/LX) KLUCZ

282894

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 41,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.26 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


Zbierz drużynę i walcz z odrażającymi tworami wynaturzonego geniuszu Doktora Jushaana. Wyrusz do 11 różnych światów, każdy z nich został zaprezentowany w klasycznym 16-bitowym stylu, z chwytliwą ścieżką dźwiękową w stylu chip-tune oraz mnóstwem przekombinowanych broni!

 

Cechy gry:

  • Zróżnicowana i pomysłowa zręcznościowa platformówka, pełna wybuchowej akcji i mnóstwa sekretów oraz ukrytych obszarów!
  • Odkryj specjalne wzmocnienia takie jak czołgi, deskorolki, wózki kopalniane, trotyl, napalm bananowy, pączki śmierci i wiele innych!
  • Wyposaż się w szaleńczo potężne, głupawe, i po prostu śmiercionośne bronie, by pokonać armię zła i zdobądź dostęp do nowych obszarów. Wybierz spośród promieni zmniejszających, laserów, miotaczy lodów, strzelb na piły tarczowe, naprowadzanych zdalnie rakiet, oraz wielu innych!
  • Gigantyczni źli bossowie i ponad 100 różnych przeciwników do pokonania, wielu z nich prosto z wyobraźni 11-letniego chłopca.
  • 11 różnych światów, w pikselowym 16-bitowym stylu prosto z automatu do gier, z mnóstwem współczesnych dodatków takich jak szczegółowa animacja tła, wielowarstwowa paralaksa, pogoda i efekty specjalne.
  • Przechodź grę ponownie z zupełnie nowym poziomem wyzwania dzięki trybowi REPLAY+.
  • Ponieważ jest to gra studia Super Icon, znajdziesz tu mnóstwo odniesień do klasycznych gier, takich jak Ghosts ’n Goblins, Green Beret, Bionic Commando, Black Tiger, i wielu innych!

System operacyjny: Windows XP SP2+, Mac OS X 10.8+, Ubuntu 12.04+, SteamOS+, Procesor: wsparcie dla zestawu instrukcji SSE2, Pamięć: 512 MB RAM,, Karta graficzna: DX9 (shader model 2.0)

Napisz swoją recenzję

Best Buds vs Bad Guys (PC/MAC/LX) KLUCZ

Best Buds vs Bad Guys (PC/MAC/LX) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty