Prey (PC) + BONUS KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Premiera gry, już za:

Prey (PC) + BONUS KLUCZ

222693

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Data premiery: 2017-05-05

Cena sugerowana : 199.99 zł

Twoja cena: 196,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 5.91 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,90 zł.


Zamów grę Prey przed premierą, a otrzymasz dodatkowo DLC - Pakiet Pakiet ze strzelbą kosmonauty, zawierający:

 • Strzelbę Mangrave oraz projekt amunicji
 • 2 apteczki
 • Pakiet startowy
 • 3 neuromody
 • 1 chipset recyklingowy

 


Prey to pierwszoosobowa gra akcji science fiction tworzona przez Arkane Studios, twórców obsypanej nagrodami „Gry roku 2012” Dishonored. Zespół, znany ze swojego kreatywnego podejścia do tworzenia rozgrywki, wyrazistych światów i wciągających fabuł, tworzy serię od nowa, dodając do niej elementy psychologiczne. W Prey wcielasz się w pierwszego człowieka, który został ulepszony mocami obcych. Próbujesz odkryć tajemnice na atakowanej, opustoszałej stacji kosmicznej, a aby przetrwać, musisz improwizować i kombinować. Prey to prawdziwie nowa, odważna historia osadzona w niebezpiecznym świecie.

 

Historia:

W Prey budzisz się na pokładzie Talosa I, stacji kosmicznej orbitującej w 2032 roku wokół Księżyca. Jesteś kluczowym obiektem doświadczalnym w eksperymencie, który na zawsze ma odmienić oblicze ludzkości. Sprawy jednak potoczyły się bardzo źle – stacja została opanowana przez wrogo nastawionych obcych, a ciebie obrali za ofiarę. Musisz zapoznać się z mrocznymi tajemnicami Talosa I oraz własnej przeszłości, a jednocześnie przetrwać, wykorzystując znalezione na stacji narzędzia, własny spryt, broń i umiejętności parapsychiczne. Losy Talosa I i wszystkich na pokładzie są w twoich rękach.

 

Cechy:

 • Thriller Sci-Fi. Nic nie jest takie, jak się wydaje na pokładzie Talosa I. Jako Morgan Yu wyrusz w podróż w celu odkrycia prawdy o swojej przeszłości. Znajduj i wykorzystuj pozostawione przez siebie wskazówki. Jaka rola przypadła ci w planach TranStaru i co sieje spustoszenie na stacji?
 • Jedno miejsce. Talos I - stacja kosmiczna latająca na orbicie Księżyca - symbolizuje prywatny sektor przemysłu kosmicznego. Zwiedzaj ekskluzywny prom kosmiczny urządzony w stylu korporacyjnych lat 60. i odkrywaj połączone ze sobą ścieżki zbudowane, aby pomieścić niezliczone sekrety.
 • Niewyobrażalne zagrożenie. Cieniste pozaziemskie istoty roją się na Talosie I, polując na swoją zdobycz. Twoim zadaniem, jako jednego z ostatnich żyjących pasażerów stacji, jest powstrzymać zabójcze ataki tych drapieżników.
 • Graj po swojemu. Uzyskaj moce obcych, aby rozwinąć niezwykłą mieszankę talentów i usprawnić swoje umiejętności. Twórz coraz bardziej użyteczne przedmioty za pomocą planów, gadżetów oraz narzędzi na pokładzie stacji, i używaj ich, aby pokonać niebezpieczne przeszkody na twojej drodze. Przetrwaj niespotykane zagrożenia dzięki swojemu sprytowi i umiejętności improwizowania.

 

 

 

 

© 2017 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. Prey, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, Zenimax and related logos are registered trademarks or trademarks of Zenimax Media Inc. In the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. Portions of the Prey game software are included under license © 2004-2016 Crytek GMBH. All Rights Reserved. The Prey game software includes Autodesk® Scaleform® software, © 2012 Autodesk, Inc. All Rights Reserved. All other trademarks or trade names are the property of their respective owners. All Rights Reserved.

Wkrótce

 • PEGI 18+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam

Napisz swoją recenzję

Prey (PC) + BONUS KLUCZ

Prey (PC) + BONUS KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa