1C War Games Collection (PC) KLUCZ

333261

Dostępność: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Cena sugerowana : 119.99 zł

Twoja cena: 109,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 3.3 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

1C War Games Collection zawiera:

 • Men of War
 • Men of War: Red Tide
 • Men of War Vietnam
 • Real Warfare 1242
 • Real Warfare 2: Northern Crusade
 • Theatre of War
 • Theatre of War 2: Africa 1943
 • Theatre of War 3: Korea
 • XIII Century: Gold Edition

 

Men of War

Men of War rozgrywa sie w czasie II Wojny Światowej w Europie i Afryce. Gra składa się z trzech obszernych kampanii w których uczestniczymy jako żołnierze Rosyjscy, Niemieccy lub Alianccy. Każda z kampanii posiada własny scenariusz osadzony w historycznych wydarzeniach.

 

Warstwa graficzna gry cieszy oko realistycznymi terenami. Pojazdy i broń odtworzono ze szczególną dbałością i w oparciu o wojenną dokumentacje. Równie bogato i rzetelnie stworzona została ścieżka dźwiękowa gry, posiadająca ponad sto nowych odgłosów strzałów i odgłosów wojny.

 

Charakterystyczne cechy:

 • Trzy wciągające historie w szeregach armii Rosyjskiej, Niemieckiej i sił sprzymierzonych zawarte w dziewiętnastu misjach.
 • 7 bonusowych misji.
 • Ponad 50 nowych jednostek w trybie multiplayer.
 • Realistyczne modele uzbrojenia i wyposażenia odtworzone na podstawie historycznych dokumentów.
 • System rankingu i statystyk dla każdego gracza w trybie multiplayer.
 • Nowa strona konfliktu w trybie multiplayer - Japonia
 • Odświeżony interfejs gracza – modyfikowalny i łatwiejszy w użyciu.
 • Detalistyczna grafika środowiska i postaci.

 

Men of War: Red Tide

Men of War: Karmazynowy Przypływ to zdumiewające połączenie RTS’a z grą akcji z perspektywy trzeciej osoby wprowadzające nowy rodzaj walki znany ze swojej skuteczności w trakcie II wojny światowej. Czeka na Ciebie ponad 20 misji! Jedna z nich będzie polegała na ochronie samego Leonida Breżniewa w bitwie pod Malaya Zemlya! Men of War: Karmazynowy Przypływ pozwala przejąć kontrolę nad elitarną jednostką rosyjskiej piechoty morskiej – “Black Coats”. Gracz przejmie bezpośrednią kontrolę nad „Black Coats”, nowymi czołgami, działami, bronią, uzbrojonymi pociągami, artylerią itp. Ponadto do wykorzystania będziemy mieć wsparcie lotnicze i wodne, czyli myśliwce, bombowce, hydroplany, krążowniki, niszczyciele i inne. Walcząc podczas operacji na Morzu Czarnym II wojny światowej, fani tematu w mgnieniu oka rozpoznają bitwę pod Odessą, Sewastopolem i inne znane bitwy z tegoż okresu. Gra zawiera mnóstwo efektów wizualnych i stanowi olbrzymi krok naprzód w stosunku do poprzednieego Men of War.

 

Men of War: Karmazynowy Przypływ rozpoczyna się filmem dokumentalnym o Black Coats’ach i o walkach, w których brali udział. Podobne filmy dokumentalne są wplatane we wszystkie 6 walk, które zawiera kampania.

 

Charakterystyczne cechy:

 • Kontynuacja kultowej strategii wojennej Men of War!
 • Ponad 20 misji do wykonania! Rosja, Niemcy, Rumunia, Włochy.
 • Nowa jednostka do poprowadzenia – „Black Coats”
 • Całkiem nowa broń, artyleria, pojazdy!
 • Znakomite bitwy i operacje z okresu 1941-1945!

 

Men of War Vietnam

Men of War: Wietnam to trzecia część najbardziej realistycznej strategii czasu rzeczywistego. Tym razem gracz zostaje przeniesiony na Półwysep Indochiński, by wziąć udział w wojnie wietnamskiej. Jak zwykle położono duży nacisk na jak najbardziej realistyczne odwzorowanie pola walki. Doskonale oddano charakter wojny w Wietnamie, gdzie nie wszystkie misje sprowadzają się do otwartej walki - część z nich polega na cichej i precyzyjnej "robocie".

 

Realizm gry można odczuć na wielu poziomach:

 • sprzęt i uzbrojenie charakterystyczne dla konfliktu: karabiny M-16 i AK-47, czołgi Patton III i M-54 oraz legendarne śmigłowce Huey,
 • każdy żołnierz ma unikalne umiejętności i osobowość,
 • oprawa graficzna sugestywnie ukazująca gęstwiny wietnamskiej dżungli,
 • różnorodne misje do wykonania: od zbrojnych rajdów w Kambodży, przez obronę mostu podczas ofensywy Tet, po... eskortowanie korespondenta wojennego.

 

Real Warfare 1242

Rosja w XIII wieku była ogromnym krajem, znacznie większym niż jakiekolwiek inne państwo Europy. Podzielone przez wewnętrzne konflikty, a jednak mocno opierające się licznym zagrożeniom zewnętrznym, było atakowane przez osławioną Mongolską Hordę. Przybyła ona niespodziewanie i przebiła się przez kraj jak płonąca strzała. Rdzenna ludność broniła się dzielnie, prowadzona przez srogiego wojownika i księcia, Aleksandra Newskiego. Real Warfare: 1242, to realsityczna strategia czasu rzeczywistego oparta o prawdziwe wydarzenia historyczne. Zaprasza cię ona do doświadczenia chwalebnych czasów książąt, rycerzy i ogromnych bitew.

 

Celem gracza jest poprowadzić Aleksandra Newskiego przez starannie odtworzone historyczne pola bitew i osiągnąć największe ze zwycięstw poprzez odpieranie ataków rycerzy niemieckich i szwedzkich, zaprowadzenie pokoju na Litwie i wyeliminowanie każdego najeźdźcy w 1242 roku.

 

Kluczowe cechy:

 • Silnik gry łączy w sobie najdoskonalsze technologie wykorzystywane w strategiach czasu rzeczywistego
 • Żywa, realistyczna grafika
 • Starannie odtworzone realia historyczne
 • Ogromne terytoria do opanowania i kontrolowania
 • Znaczący poziom głębi i wolność w grze
 • Udoskonalona animacja jednostek (z przejściem do motion capture)

 

Real Warfare 2: Northern Crusade

Real Warfare 2: Northern Crusades to druga część serii realistycznych strategii czasu rzeczywistego obejmującej różne epoki rozwoju współczesnych cywilizacji – od średnowiecza po współczesność. Ten nowy tytuł pozwoli graczowi doświadczyć najważniejszych wydarzeń w historii Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie (Krzyżaków) w XIII wieku, a więc podboju pogańskich Prus. Wszystkie bitwy łączą się w jedną kampanię fabularną. Gracz wcieli się w rolę komtura Zakonu Krzyżackiego przeżywając bitwy krzyżowców, pomimo małej siły bojowej Zakonu i silnego oporu pogan.

 

Tytuł doskonale łączy dwa rodzaje rozgrywki i odnosi się do faktu, że zadania komtura nie są ograniczone jedynie do uczestnictwa w bitwach. Mapa strategiczna wprowadza gracza do barwnego i integralnego świata oraz pozwala mu na podróżowanie po mapie w czasie rzeczywistym. Tytuł oferuje pełną dowolność przemieszczania się, rozmowy z tubylcami, elementy gry RPG, system zadań i wiele więcej. Jednakże, prędzej czy później, gracz nie będzie miał innego wyboru niż wyruszyć swoimi wiernymi wojownikami do bitwy. Mogą to zaś być starcia z innymi armiami, ogromne oblężenia miast i zamków z wykorzystaniem wielu specjalnych rodzajów uzbrojenia i narzędzi oraz walka na szczytach murów i fortyfikacji.

 

Theatre of War

Theatre of War opracowany przez firmę 1C (twórców wielokrotnie nagradzanej IL-2 Sturmovik oraz serii Pacific Fighters) jest taktyczną strategią w czasie rzeczywistym przedstawiającą najważniejsze bitwy II wojny światowej w latach 1939-1945.

 

Cechy gry:

 • Niedościgniony poziom realizmu
 • Ponad 40 wiernie odwzorowanych misji
 • Elementy RPG: żołnierze zyskują doświadczenie i umiejętności, system awansów i odznaczeń
 • Szczegółowe zarządzanie jednostkami: setki jednostek, w tym pułki piechoty, czołgów, artylerii i samolotów ze wszystkich dużych krajów biorących udział w II wojnie światowej, wszystkie urządzenia są oparte na rzeczywistych danych ze źródeł wojskowych
 • 5 kampanii: sowieckia, niemieckia, francuska i polska
 • Ponad 30 map zaprojektowanych zgodnie z historycznymi mapami

 

Theatre of War 2: Africa 1943

Theatre of War 2: Afryka to RTS, który cofnie nas do czasów II wojny światowej i pozwoli wziąć udział w walkach toczonych na terytorium Tunezji.

 

W Theatre of War 2: Afryka będziemy mieli okazję przejąć kontrolę nad niemieckimi oddziałami Afrika Korps i toczyć zażarty bój z siłami aliantów, bądź poprowadzić do boju Amerykanów lub Brytyjczyków. Przed nami trzy kampanie po pięć misji każda. W Theatre of War: Afryka napotkamy 40 rodzajów pojazdów, mnóstwo jednostek, oraz staniemy przed możliwością stworzenia swojego własnego scenariusza, gdyż do gry został dołączony specjalny edytor.

 

W Theatre of War 2: Afryka większość czasu spędzimy na otwartym terenie pustynnym, pełnym detali. Będziemy mieli okazję wydawać polecenia piechocie, przejmować strategiczne cele, a nawet walczyć wręcz.

 

Theatre of War 3: Korea

Theatre of War 3: Korea to kolejna taktyczna gra strategiczna, należąca do znakomitej serii Theatre of War. Jej akcja nie toczy się, tak jak w poprzednich odsłonach, w czasach II wojny światowej. Tym razem zostajemy rzuceni na pole konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną, który odbył się w latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. W wyniku tego, iż w grze walczą ze sobą dwa państwa, produkcja ta oferuje nam dwie, zgoła odmienne kampanie - północnokoreańską, która rozgrywa się w okresie 25 czerwca – 20 sierpnia 1950 roku oraz amerykańską, mającą swoje wydarzenia od 15 września do 8 października 1950 roku.

 

Nowa odsłona serii wnosi sporo zmian do rozgrywki, masę usprawnień oraz odświeżoną oprawę audiowizualną. Poza tym na gracza czekają nowe terytoria, sporo nowych jednostek oraz rozbudowany edytor kampanii, dzięki któremu znacznie wydłuża się żywotność omawianego programu.

 

XIII Century: Gold Edition

XIII Wiek - Złota Edycja łączy odnoszącą sukcesy strategię XIII Wiek: Śmierć lub Chwała z jej kontynuacją, XIII Wiek: Blood of Europe.

 

XIII Wiek - Śmierć Lub Chwała to przedstawiciel gatunku strategii czasu rzeczywistego, osadzona w latach szlachetnych królów i bezwzględnych nomadów, czasów wspaniałych czynów i wewnętrznych wojen.

 

Gracze wcielają się w postać jednego z najznakomitszych przywódców wosjowych XIII wieku, by za pomocą stali wykuć swoje imię w annałach historii. Gra udostępnia 5 kampanii, opowiadających losy największych i najbardziej znanych bitew tego okresu. Na uwagę zasługuje przedstawienie bitew toczonych na ogromną skalę, z udziałem tysięcy jednostek.

 

Akcja gry XIII Wiek: Blood of Europe została umiejscowiona w 1266 roku. Aleksander Newski, słynny obrońca pradawnych zachodnich granic Rusi, odszedł dawno temu, zaś rycerze Zakonu Krzyżackiego ponownie maszerują na Psków, klejnot Północnej Rusi. Oczekują łatwiej zdobyczy i łupów. Dowmont, książę Pskowa, jest jedyną nadzieją na pokonanie najeźdźców. Przygotuj się na dołączenie do jego zbrojnych oddziałów mających za zadanie obronę ich terytorium i zdobycie chwały godnej pamięci Wielkiego Księcia Aleksandra! Ciesz się historycznymi bitwami średniowiecza, gdy Dowmont poprowadzi swoich żołnierzy przeciwko niemieckim i inflanckim rycerzom.

MINIMUM

System operacyjny: Windows XP/Vista, Procesor: Intel Core 2 Duo/AMD Athlon64 X2, 2,4GHz, Pamięć: 2GB, Karta graficzna: nVidia GeForce 6600/ATI Radeon X800, 256MB RAM, DirectX®: 9.0c, Inne: łącze internetowe z wysoką prędkością jest zalecane

 

ZALECANE

System operacyjny: 64-bit Windows Vista, Windows 7, Procesor: Intel Core 2 Duo/AMD Phenom II (3GHz), Pamięć: 4GB RAM, Karta graficzna: nVidia GeForce 8800/AMD Radeon HD 4850, 512MB RAM, DirectX®: 9.0c, Inne: łącze internetowe z wysoką prędkością jest zalecane

 

Gra może nie działać poprawnie na mobilnych chipsetach graficznych.

 

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 16+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

1C War Games Collection (PC) KLUCZ

1C War Games Collection (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty