Resident Evil: Origins Collection (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Resident Evil: Origins Collection (PC) KLUCZ

262344

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 129.99 zł

Twoja cena: 109,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 3.3 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


W skład Resident Evil: Origins Collection wejdą zremasterowane wersje gier:

 

  • Resident Evil
  • Resident Evil 0

 

W oryginalnym Resident Evil, gracze będą mogli wcielić się w postać jednego z członków zespołu S.T.A.R.S. (Special Tactics and Rescue Service) - Chrisa Redfielda lub Jill Valentine, którzy zostali wysłani aby odnaleźć zaginiony Zespół Bravo. Z ograniczoną liczbą amunicji i zaledwie kilkoma przedmiotami ułatwiającymi przetrwanie gracze muszą zachować jasność umysłu, aby rozwikłać zagadki i ominąć pułapki, które czekają na nich na każdym etapie gry.

 

Natomiast Resident Evil 0 przenosi graczy z powrotem do 1998 roku. Raporty alarmują o niezwykłych morderstwach na obrzeżach Raccoon City. Miejskie siły specjalne - S.T.A.R.S. wysyłają do zbadania sprawy Zespół Bravo z Rebeccą Chambers w składzie, która spotka na swojej drodze Billego Coena – byłego porucznika marynarki, na którym ciąży wyrok śmierci. W trakcie gry gracze będą musieli wcielić się zarówno w Rebeccę jak i Billyego aby rozwikłać zagadkę.

 

Cechy gry:

 

  • Powrót do początku serii - poznaj koszmarną prawdę o rezydencji i wszystko, to co zdarzyło się przed Eclipitic Express dzięki pakietowi dwóch uwielbianych przez fanów tytułów.

·        Całkowicie ulepszone efekty wizualne - obie gry mają teraz tekstury w wysokiej rozdzielczości, które zostały stworzone od podstaw, łącznie z obsługą 1080p na konsolach nowej generacji, jednocześnie zachowując klasyczny wygląd oryginalnych wersji.

·        W pełni remasterowane efekty dźwiękowe - wsparcie dźwięku 5.1 zapewnia pełniejsze poczucie atmosfery gry.

·        Nowy tryb Wesker - po raz pierwszy w historii w Resident Evil 0, gracze mogą doświadczyć historii, która doprowadziła do finału w rezydencji grając Albertem Weskerem - alternatywną postacią, która występuje w specjalnym stroju oraz posiada niezwykłe moce. Tryb ten zapewni fanom serii i nowicjuszom jeszcze radości z gry dzięki większej liczbie amunicji!

Resident Evil:

System operacyjny: Windows® 7 SP1 / Windows® 8.1, Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon™ X2 2.8 GHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX260, ATI Radeon HD 6790, Rozdzielczość ekranu: 1024×768, DirectX: Wersja 9.0c, Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem, Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectSound (DirectX 9.0c lub nowszy), Dodatkowe uwagi: Kontrolery: klawiatura, mysz. Zalecany kontroler Xbox 360 dla PC lub podobny obsługujący XInput. Inne: Niektóre zintegrowane karty graficzne oraz współczesne karty laptopowe mogą działać, ale nie były sprawdzane pod kątem zgodności, nie są oficjalnie wspierane przez Capcom.

 

Resident Evil 0:

System operacyjny: Windows® 7 SP1 / Windows® 8.1, Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX260, DirectX: Wersja 9.0c, Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem, Miejsce na dysku: 13 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectSound (DirectX 9.0c lub nowszy), Dodatkowe uwagi: Kontrolery: klawiatura, mysz. Zalecany kontroler Xbox 360 dla PC lub podobny obsługujący XInput.

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 18+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Resident Evil: Origins Collection (PC) KLUCZ

Resident Evil: Origins Collection (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty