StarCraft II: Wings of Liberty (PC) PL/ANG KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

StarCraft II: Wings of Liberty (PC) PL/ANG KLUCZ

StarCraft II: Wings of Liberty to pierwszy epizod kontynuacji jednej z najbardziej znanych strategii czasu rzeczywistego w historii gier komputerowych.

Więcej szczegółów

7148

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 72,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.19 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


Drogą mailową otrzymają Państwo klucz aktywacyjny. Będzie on również widoczny w Państwa koncie w muve.pl w dziale "moje gry do pobrania". Aby aktywować grę, należy zalogować się na swoje konto w Battle.net pod adresem: http: //www.battle.net, wejść do profilu konta (przycisk „konto”) i kliknąć przycisk „Dodaj klucz gry”. Po poprawnym wpisaniu kodu oraz kliknięciu przycisku „Wykorzystaj kod” gra dostępna będzie do pobrania w zakładce „Zarządzaj moimi grami”.


 

 

StarCraft II: Wings of Liberty to pierwszy epizod kontynuacji jednej z najbardziej znanych strategii czasu rzeczywistego w historii gier komputerowych. Pierwsza część serii została wydana w 1998 roku i doczekała się dodatku pod tytułem Brood War. Na drugą odsłonę składają się w sumie trzy epizody: Wings of Liberty, Heart of the Swarm oraz Legacy of the Void. Za wszystkie odpowiada firma Blizzard.

StarCraft II w wielu aspektach przypomina pierwowzór, gdyż nie zmieniło się sedno zabawy. Autorzy zdecydowali się jednak podzielić całą grę na trzy wspomniane części, a w każdym z epizodów wcielamy się w jedną z trzech frakcji. Dowodząc Terranami, Zergami i Protossami naszym zadaniem jest doprowadzić każdą z tych ras do zwycięstwa, rozbudowując bazę, zbierając surowce, rozwijając własne możliwości technologiczne oraz oczywiście pokonując wroga. Poszczególne części gry składają się z szeregu misji, w których poznajemy pełną zwrotów akcji historię danej strony konfliktu.

Wings of Liberty jest pierwszą i podstawową częścią StarCrafta II, rozpoczynającą trylogię. Gra oferuje pełny tryb rozgrywki sieciowej, rozbudowany edytor map oraz przede wszystkim sporych rozmiarów kampanię, opowiadającą o losach rasy Terran. Wcielamy się w niej w znanego z pierwowzoru Jima Raynora, który w świetle prawa Dominium Terran (na czele którego stoi podstępny Arcturus Mengsk) jest rebeliantem. W skórze dzielnego Raynora przychodzi nam walczyć z powracającą pod przewodnictwem Kerrigan rasą Zergów, która zainteresowana jest zdobyciem pewnego artefaktu. Na swej drodze napotykamy oczywiście też tajemniczych i potężnych Protossów. Kampania oferuje sporą swobodę, gdyż sami możemy wybierać misje oraz inwestować w konkretne technologie.

Sporą ciekawostką dla miłośników uniwersum StarCrafta jest fakt, że pomiędzy misjami da się zwiedzać statek kosmiczny lub inne miejsce, w którym aktualnie przebywa bohater. W poszczególnych pomieszczeniach umieszczono wiele interaktywnych obiektów: szafę grającą z kilkoma piosenkami do wyboru, ekrany emitujące kanał informacyjny, automat z grą czy też licznych bohaterów niezależnych. Niektórzy z nich, oprócz pogawędki, oferują także swoje usługi, jak np. możliwość wynajęcia najemników albo kupienia ulepszeń dla jednostek i budynków.

Pentium 4 2.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza), 12 GB HDD, Windows XP/Vista/7

  • Wersja Językowa Polska
  • PEGI 16+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Battle.net
  • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

StarCraft II: Wings of Liberty (PC) PL/ANG KLUCZ

StarCraft II: Wings of Liberty (PC) PL/ANG KLUCZ

StarCraft II: Wings of Liberty to pierwszy epizod kontynuacji jednej z najbardziej znanych strategii czasu rzeczywistego w historii gier komputerowych.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty