Battlecrew - Space Pirates (PC) EARLY ACCESS KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Battlecrew - Space Pirates (PC) EARLY ACCESS KLUCZ

348696

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 31.95 zł

Twoja cena: 30,95 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.93 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


UWAGA! Gra znajduje się we Wczesnym Dostępie (Early Access) i niektóre jej elementy mogą ulec zmianie w momencie wydania ostatecznej wersji.

 

DOŁĄCZ DO ZAŁOGI, NAJEŻDŻAJ ŚWIATY

BATTLECREW™ Space Pirates to rywalizacyjna wieloosobowa strzelanka w ogromnym i ewoluującym uniwersum.

 

Gracie jako najfajniejsi i najbardziej charyzmatyczni piraci w galaktyce! Każda postać ma unikatowe zdolności ataku, obrony i ruchu: od ciebie zależy, by wybrać te, które najlepiej do ciebie pasują!

 

Poprowadź swoją drużynę w intensywnych i epickich bitwach! Walcz z wrogimi drużynami, które są równie szykowne i żądne krwi jak twoja! Zabierz im tyle złota, ile jesteś w stanie, zamień ich w kosmiczny pył, i stań się najbardziej przerażającym i szanowanym piratem we wszystkich zakamarkach galaktyki!

 

Pomiędzy bitwami dokuj w Tortudze, stacji kosmicznej, która stała się norą i miejscem spotkań najstraszniejszych korsarzy w Drodze Mlecznej! Znajduj nowych członków drużyny lub zaproś znajomych do gry, sprawdzaj sieciowe wyniki, i bierz udział w nadchodzących wyzwaniach społeczności...

 

BATTLECREW to więcej niż tylko strzelanina - to żyje! Gracze mogą odblokowywać otoczenia, okrzyki i tryby gry wygrywając w regularnie aktualizowanych wyzwaniach społeczności!

 

Wystartuj już dziś i weź udział w najdzikszej galaktycznej przygodzie w okolicy!

 

Cechy gry:

  • Szybka i wciągająca rozgrywka stworzona do rywalizacji: w BATTLECREW rozgrywka opiera się na uiejętnościach i współpracy dla maksymalnie 8 graczy!
  • Barwna załoga ciekawych i charyzmatycznych piratów! 4 klasy postaci, każda z innym stylem gry!
  • Tortuga, centrum społeczności gry, to miejsce w którym piraci żyją i spotykają się, sprawdzają statystyki rozgrywki i tablice wyników, dostosowują swoje awatary, sprawdzają wyzwania społeczności, i rozpoczynają gry.
  • Pirackie nagrody: BATTLECREW regularnie stawia społeczność przed wyzwaniami! Mapy, skórki, okrzyki, tryby gry... Cała zawartość do odblokowania czyni z BATTLECREW stale rozwijające się uniwersum!
  • 2 tryby gry: Gorączka Złota, w którym ty i twoja drużyna musicie zebrać jak najwięcej złota by wygrać, oraz klasyczny Drużynowy Death Match w którym musicie zlikwidować jak najwięcej wrogich piratów, by osiągnąć sukces!

 

 

 

 

Copyright 2016, DONTNOD ELEVEN®. All rights Reserved. BATTLECREW™ is a registered Trademark.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit, Procesor: Quad-core Intel/AMD, 2.0 GHz, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560TI/AMD Radeon HD7850, DirectX: Wersja 9.0c, Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem, Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni

 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 770/AMD R9280X, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni

Napisz swoją recenzję

Battlecrew - Space Pirates (PC) EARLY ACCESS KLUCZ

Battlecrew - Space Pirates (PC) EARLY ACCESS KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty